10 пронајдени огласи
Се вчитуваат резултати…
Најдете дом
Пребарување:За ИзнајмувањеЗатвори карта
 • За Изнајмување
  100% обновен пентхаус на ексклузивна локација!

  Плеја де ла Арена, Сантијаго дел Теиде, Тенерифе

  € 1,600 по месец

  ЗА ПРОДАБА: Ексклузивен имот во Плеја де ла Арена, Тенерифе! Ова е највисокиот агол Пентхаус стан ексклузивно сместен на работ без ...

  • 2
  • 1
  • 61 m²
  • Плеја де ла Арена
  • Апартман, Пентхаус
 • За Изнајмување
  Простран модерен стан со базен и гаража!

  Плеја де ла Арена, Сантијаго дел Теиде, Тенерифе

  € 1,580

  Простран луксузен стан со 2 спални соби и 2 купатила. Комплекс со базен и подземни гаражи. Комплетно опремена и подготвена за живеење: - 100% опремена кујна ...

  • 2
  • 2
  • Плеја де ла Арена
  • Стан
 • За Изнајмување
  Апартман во пристаниште за риболов на плажа во Порто Сантијаго!

  Порто де Сантијаго, Сантијаго дел Теиде, Тенерифе

  € 980 / месец

  Прекрасен стан на океанот во старото рибарско пристаниште Порто Сантијаго! Една минута прошетка од песочна плажа Чица! Комплетно опремено и подготвено за живеење: --...

  • 1
  • 1
  • Порто де Сантијаго
  • Стан
 • За Изнајмување
  Стан на плажа со базен и тениски игралишта!

  Плеја де ла Арена, Сантијаго дел Теиде, Тенерифе

  € 1,060 / месец

  Совршено лоциран и делумно реновиран океанот 1 спална соба, 1 бања стан 150 метри од плажа Ла Арена Сенди. Комплетно опремено и подготвено за живеење: ...

  • 1
  • 1
  • Плеја де ла Арена
  • Стан
 • За Изнајмување
  Oceanfront дуплекс стан со базен !!

  Плеја де ла Арена, Гиа де Исора, Тенерифе

  € 1,680 / месец

  Пространа 2 спална соба, 2 купатило во првиот океански ред! Комплетно опремена и подготвена за живеење: - 100% опремена кујна со електричен шпорет, ...

  • 2
  • 2
  • Плеја де ла Арена
  • Стан
 • За Изнајмување
  Стилска вила со приватен базен! 600м од Сенди Бич!

  Playa de San Juan, Guia de Isora, Tenerife

  € 5,250 / месец

  Прекрасна традиционална вила во Плеја де Сан Хуан, Тенерифе! Само 600 метри од песочната плажа и рибарското пристаниште! Комплетно опремено и подготвено за живеење: ...

  • 3
  • 3
  • Сан Хуан плажа
  • Вила
 • За Изнајмување
  Стан на океанот со „приватен“ пристап до плажа!

  Плеја де ла Арена, Сантијаго дел Теиде, Тенерифе

  € 1,200 / месец

  Неверојатна локација пред новата плажа во Плеја де ла Арена, Тенерифе! Комплетно опремена и подготвена за живеење: - 100% опремена кујна ...

  • 1
  • 1
  • Плеја де ла Арена
  • Стан
 • За Изнајмување
  Пентхаус со базен! Неодамна обновено!

  Плеја де ла Арена, Сантијаго дел Теиде, Тенерифе

  € 1,280 / месец

  Убава неодамна обновена пентхаус веднаш пред песочна плажа Ла Арена! Комплетно опремена и подготвена за живеење: - 100% опремена кујна со електрична ...

  • 1
  • 1
  • Плеја де ла Арена
  • Стан
 • За Изнајмување
  Стан на плажа со базен и тениски игралишта!

  Плеја де ла Арена, Сантијаго дел Теиде, Тенерифе

  € 930 / месец

  Совршено лоциран океанот 1 спална соба, 1 бања стан 150 метри од плажа Ла Арена Сенди. Комплетно опремено и подготвено за живеење: - 100% опремено ...

  • 1
  • 1
  • Плеја де ла Арена
  • Стан
 • За Изнајмување
  Стилски стан покрај плажа со поглед кон морето!

  Плеја де ла Арена, Сантијаго дел Теиде, Тенерифе

  € 1,350 / месец

  Стилски 2 спални, 2 купатила 150 метри од песочна плажа Ла Арена! Комплетно опремена и подготвена за живеење: - 100% опремена кујна со ...

  • 2
  • 2
  • Плеја де ла Арена
  • Стан
грешка: Содржина е заштитена !!