ЗА ПРОДАБА: Многу посебен имот во Плеја де ла Арена, Тенерифе!

Многу убав и пријатна компактен стан само на 100 метри од плажата Ла Арена! Комплетно опремено и опремено!

Нема скали да се искачи за пристап до станот и базенот! Базенот е оддалечен само 5 метри!

Станот има два влеза - од лобито и од базенот!

Убав комплекс со тениски игралишта и подземен паркинг!

Ниски такси во заедницата!

Видео

Локација