[vc_row full_width = "stretch_row" full_height = "Да" css = ". vc_custom_1453212412853 {margin-bottom: 0px! важно; позадина-боја: # 6ab165! важно;}"] вклучен [vc_column] [vc_custom_heading text = "Professional service по цена! “ font_container = "ознака: h2 | font_size: 40 | text_align: center | боја:% 23ffffff | line_height: 1.5 ″ google_fonts =" font_family: Josefin% 20Sans% 3A100% 2C100italic% 2C300% 2C300italic% 2Cregular% 2 % 2C600italic | font_style: 2% 600bold% 2regular% 700A2% 700Anormal ”css =”. Vc_custom_600 {padding-bottom: 20px! Important;} ”] [vc_separator colour =” custom ”border_width =” 20 ″ el_ent = "# F3ca600 ″] [vc_row_inner] [vc_column_inner width =" 3/1529925707723 ″] [vc_icon type = "entypo" icon_entypo = "entypo-icon entypo-icon-клуч" боја = "бела" background_style = "заоблена" background_color = "Chino" size = "lg" align = "center" css_animation = "се појавува"] [vc_custom_heading text = "Поддршка за трансакција на имот" font_container = "ознака: h15 | font_size: 3 | text_align: center | боја:% 10ffffff" google_fonts = "Font_family: Josefin% 4Sans% 22A1% 4C3italic% 26C23% 20C3italic% 100Cregular% 2Citalic% 100C2% 300C2italic% 300C2% 2C2italic | font_style: 600% 2bold% 600regular % 2A700% 2Anormal ”] [vc_column_text]

Ние ќе ве водиме низ целиот процес на купување и ќе го олесниме, едноставно и транспарентно.

[/ vc_column_text] [/ vc_column_inner] [vc_column_inner width = ”1/4 ″] [vc_icon type =” entypo ”icon_entypo =” entypo-icon entypo-icon-doc-text ”colour =” white ”background_style =” rounded ”background_color = "Chino" size = "lg" align = "center" css_animation = "се појавува"] [vc_custom_heading text = "NIE, даноци, документација" font_container = "ознака: h3 | font_size: 26 | text_align: centre | боја:% 23ffffff "Google_fonts =" font_family: Josefin% 20Sans% 3A100% 2C100italic% 2C300% 2C300italic% 2Cregular% 2Citalic% 2C600% 2C600italic% 2C700% 2C700italic | font_style: 600% 20bold20ormal] Weordin Број на НИЕ, даноци, банкарска сметка и сите документи што треба да ги завршат вашите набавки. [/ Vc_column_text] [/ vc_column_inner] [vc_column_inner ширина = ”3/600 ″] [vc_icon type =” entypo ”icon_entypo =” entypo-icon entypo-icon -големи "боја =" бела "позадина_стејл =" заоблена "позадина_боен =" кино "големина =" lg "align =" центар "css_animation =" се појавува "] [vc_custo m_heading text = "Вода, електрична енергија и општински услуги" font_container = "ознака: h3 | font_size: 1 | text_align: center | боја:% 4ffffff" google_fonts = "font_family: Josefin% 3Sans% 26A23% 20C3italic% 100C2% 100C2ularic 300Citalic% 2C300% 2C2italic% 2C600% 2C600italic | font_style: 2% 700bold% 2regular% 700A600% 20Anormal ”] [vc_column_text] Од ваше име ќе ги склучиме сите услуги што се неопходни за уживање во вашиот имот. [/ Vc_column_text] [/ vc ] [vc_column_inner width = ”20/3 ″] [vc_icon type =” entypo ”icon_entypo =” entypo-icon entypo-icon-diplomation-капа ”боја =” бела ”позадина_style =” заоблена ”background_color =” chino ”size =” lg "align =" центар "css_animation =" се појавува "] [vc_custom_heading text =" Консалтинг услуги за купувачот "font_container =" tag: h600 | font_size: 3 | text_align: center | боја:% 1ffffff "google_fonts =" font_family: Josefin % 4Sans% 3A26% 23C20italic% 3C100% 2C100italic% 2Cregular% 300Citalic% 2C300% 2C2italic% 2C600% 2C600italic | font_style : 2% 700bold% 2regular% 700A600% 20Anormal ”] [vc_column_text] Заедно секогаш ќе го најдеме најдоброто решение! [/ Vc_column_text] [/ vc_column_inner] [/ vc_row_inner] [vc_custom_heading text =” Ние исто така можеме да ви помогнеме со банкарска хипотека, архитектонски решенија, градежни дозволи и градежништво. Ние нудиме управување со имот и други услуги за продажба на постери, како што се ентериер, реновирање, градинарство и чистење “. font_container = "ознака: h4 | font_size: 24 | text_align: center | боја:% 23ffffff | line_height: 1.5 ″ google_fonts =" font_family: Josefin% 20Sans% 3A100% 2C100italic% 2C300% 2C300italic% 2Cregular% 2 % 2C600italic | font_style: 2% 600italic% 2A700% 2Aitalic ”css =”. Vc_custom_700 {padding-bottom: 400px! Important;} ”] [/ vc_column] [/ vc_row] [vc_column]

[/ vc_column] [/ vc_row]

грешка: Содржина е заштитена !!