ATLAS Tenerife
shitje dhe qira pronash

'Ne ❤ pasuri te paluajtshme! Ne ❤ Tenerife! '

Që 2009

Karakteristikat e përparme të oqeanit:

Shtëpi dhe apartamente direkt në oqean ose pranë një plazhi.
 • Ne shitje!
  Virtual Tour
  Apartament ekskluziv i bregdetit me tarracë të mahnitshme!

  Playa de la Arena, Santiago del Teide

  € 199,000

  Shitet apartament ekskluziv i rreshtit të parë të oqeanit në Playa de la Arena, Tenerife! Ndihet sikur jeton në një anije lundrimi. Tarracë është plotësisht ...

  • 1
  • 1
  • 50 m²
  • Playa de la Arena
  • Apartament
  Pamje
 • Virtual Tour
  Apartament i madh në qendër të qytetit Los Gigantes + Garazh i mbyllur!

  Los Gigantes, Santiago del Teide Tenerife

  € 159,000

  PER SHITJE: Apartament i bollshem ne qender te Los Gigantes, Tenerife! Vend i përsosur drejtpërdrejt në qendër të qytetit, vetëm disa hapa larg ...

  • 2
  • 1
  • 74 m²
  • Gjigandët
  • Apartament
  Pamje
 • Ne shitje!
  Virtual Tour
  House Shtëpia e madhe me oqean me oborr dhe pamje të mahnitshme!

  El Porís, Arico Tenerife

  € 290,000

  P FORR SHITJE: Pronë ekskluzive në bregdet në qytetin e qetë bregdetar të El Poris, në jug të Tenerife, Ishujt Kanarie, Spanjë! Toponimi "Porís" në ...

  • 5
  • 2
  • 279 m²
  • 140 m²
  • El Porís
  • Shtëpia, Vila
  Pamje
 • Virtual Tour
  🏖️ Penthouse Oceanfront + Pishinë !!

  Los Silos, Los Silos Tenerife

  € 97,000

  PER SHITJE: Pronë e mahnitshme në radhën e parë të oqeanit në Puertito de Los Silos, Tenerife! Apartament me dy dhoma gjumi apartament nën çati në katin e 8-të me ...

  • 2
  • 1
  • 55 m²
  • Los Silos
  • Apartament
  Pamje
 • Ne shitje!
  Apartament i bollshëm i Oqeanit me 2 tarraca + Garazh !!

  Playa Sibora, Los Silos Tenerife

  € 127,000

  SHITJE: Apartamenti i parë i rreshtit të oqeanit në Playa Sibora, Los Silos, Tenerife !! Pronë e mahnitshme me pamje panoramike të oqeanit disa hapa larg nga Atlantiku ...

  • 2
  • 1
  • 95 m²
  • Playa Sibora
  • Apartament, Shtëpi nën çati
  Pamje
 • Ne shitje!
  Apartament i gjerë i Oqeanit me pamje panoramike !!

  Playa Sibora, Los Silos Tenerife

  € 86,000

  PER SHITJE: Apartament i bollshem ne rradhen e pare te oqeanit, Playa Sibora, Tenerife! Kompleks me cilësi të lartë me apartamente në formë gjashtëkëndore !!! Pishinë e ngrohtë e komunitetit, kopshte dhe të ulët ...

  • 2
  • 1
  • 73 m²
  • Apartament
  Pamje
 • Ne shitje!
  Apartment Apartament Oceanfront me Pishinë!

  Puertito de Los Silos, Los Silos Tenerife

  € 115,000

  SHITJE: Apartamenti i parë i rreshtit të oqeanit në Playa Sibora, Tenerife !! Pamje mahnitëse panoramike !! Vendndodhja e përsosur drejtpërdrejt në oqean! Komunitet i mirëmbajtur me det të madh ...

  • 1
  • 1
  • 54 m²
  • Los Silos
  • Apartament
  Pamje
 • Ne shitje!
  Virtual Tour
  Shtëpia me Pishinë Private 100m Nga Oqeani!

  La Caleta de Interián, Los Silos Tenerife

  € 165,000

  Shtëpia mbresëlënëse e plazhit, e vendosur në Los Silos, Tenerife! Vendndodhja e shkëlqyeshme në vetëm 100 metra larg oqeanit në një rrugë të brendshme të qetë. Prona ...

  • 3
  • 2
  • 150 m²
  • Garachico, Los Silos
  • Shtëpia, Vila
  Pamje
 • Ne shitje!
  Virtual Tour
  Shtëpia Koloniale e Rinovuar Stylish! Oqean 100m !!

  La Caleta de Interián, Garachico Tenerife

  € 185,000

  Shtëpi e bukur dhe me stil kolonial vetëm 100 metra larg oqeanit dhe 200 metra nga plazhi i La Caleta de Garachico, Tenerife !! Kohët e fundit ...

  • 3
  • 3
  • 190 m²
  • 190 m²
  • Garachico
  • Ndërtesa, Shtëpia, Vila
  Pamje

Shtëpitë e vendit:

Tenerife ka një fshat jashtëzakonisht të bukur! Eksploroni portofolin tonë të pronave të vendosura në qytete të vogla dhe fshatra.
 • Ne shitje!
  Vila e madhe koloniale me pamje panoramike!

  Santa Ursula, Santa Ursula

  € 625,000

  Shtëpi e madhe koloniale për shitje në Santa Ursula, Tenerife. Vendndodhja strategjike drejtpërdrejt mbi Mirador de Humboldt - një nga pikëpamjet kryesore të Tenerife ....

  • 4
  • 3
  • 537 m²
  • 1,303 m²
  • Santa Ursula
  • Shtëpi Vendi, Vilë
  Pamje
 • Ne shitje!
  Shtëpi me Pamje, Patio dhe Garazh Në Arguayo!

  Arguayo, Santiago del Teide Tenerife

  € 120,000

  Shtëpi e shkëlqyer në Arguayo, Santiago del Teide, Tenerife! Vend i përsosur në një rrugë të qetë me pamje panoramike në qytet, oqean dhe fqinjë ...

  • 3
  • 2
  • 288 m²
  • Arguayo
  • Shtëpia e vendit, Shtëpia
  Pamje
 • Ne shitje!
  Shtëpi vendi me kopsht dhe pamje!

  Guimar, Guimar Tenerife

  € 200,000

  Vendndodhje dhe pamje të shkëlqyera! Kopsht i gjerë komod privat me bar, pemë të mëdha të bukura frutore, shpella dhe një pellg të madh! Shtëpi prej 100 sq.m. + ...

  • 3
  • 1
  • 100 m²
  • 2,800 m²
  • Guimar
  • Shtëpia e vendit, Finca, Shtëpia
  Pamje
 • Ne shitje!
  Shtëpi e gjerë me kënd me pamje panoramike!

  Arguayo, Santiago del Teide Tenerife

  € 195,000

  Për shitje shtëpi e gjerë këndore në Arguayo, Santiago del Teide, Tenerife! Vend i shkëlqyeshëm në një qytet të vogël të qetë në Tenerife në jug vetëm në 15 ...

  • 3
  • 2
  • 341 m²
  • 140 m²
  • Arguayo
  • Shtëpia e vendit, Shtëpia
  Pamje
 • Ne shitje!
  Home Shtëpi e ëndërruar me kopsht në Masca, Tenerife!

  Masca, Buenavista del Norte Tenerife

  € 295,000

  Shtëpi e vendosur në mënyrë perfekte për shitje në fshatin e bukur të Masca, Tenerife !! Kjo është shtëpia më e lartë e vendosur në Masca! Nuk ka ndërtesa të tjera ...

  • 5
  • 3
  • 260 m²
  • 515 m²
  • Maskara
  • Shtëpia e Shtëpisë, Shtëpia, Vila
  Pamje
 • Ne shitje!
  Shtëpi e pavarur me pamje panoramike dhe Patio!

  Chio, Guia de Isora Tenerife

  € 136,000

  Shtëpi e pavarur me një oborr të madh të brendshëm dhe pamje panoramike në Chio, Guia de Isora! Shtëpia ka 2 dhoma gjumi dhe 1 banjo, pasi ...

  • 2
  • 1
  • 85 m²
  • 220 m²
  • Guia de Isora
  • Shtëpia e vendit, Shtëpia
  Pamje
 • Ne shitje!
  Finca madhështore + Shtëpi + Fruta + Ujë!

  Buenavista del Norte, Buenavista del Norte Tenerife

  € 199,000

  Finca për shitje në Parkun kombëtar Teno, Buenavista del Norte! Vendndodhje dhe pamje të mahnitshme! Vetëm disa minuta larg oqeanit, plazheve, natyrore ...

  • 80 m²
  • 11,000 m²
  • Buenavista del Norte
  • Shtëpia e Vendit, Finca, Shtëpia, Toka
  Pamje
 • Ne shitje!
  Finca shumë e madhe pranë Teide Park Kombëtar

  Granadilla de Abona, Granadilla de Abona

  € 425,000

  Finca e bukur për shitje në kufirin e Parkut Kombëtar të Teide. Pronë e madhe me vreshtin e verës, 2 shtëpi dhe 2 rezervuarë uji. Të dy shtëpitë janë rinovuar dhe kanë ...

  • 410 m²
  • 12,000 m²
  • Granadilla de Abona
  • Finca, Vila
  Pamje
 • Virtual Tour
  Restorant + Shtëpi + Tokë! Jo fqinjë! Vendndodhja e shkëlqyer!

  La Montañeta, Garachico Tenerife

  € 250,000

  Mundësi biznesi dhe investimi perfekt LIFESTYLE në Tenerife! Të gjitha në një: Restorant i madh, shtëpi e gjërë dhe tokë pjellore! Pronë e pavarur e rrethuar nga një pyll i bukur! Panoramike e mahnitshme ...

  • 615 m²
  • 4,000 m²
  • Garachico
  • Tregtar, Shtëpi Vendi, Finca, Shtëpi, Restorant
  Pamje

Më shumë prona të shkëlqyera sipas kategorisë:

Karakteristikat e rastit:

Gjashtë prona të rastit nga baza e të dhënave tona.

Mirësevini në ATLAS Tenerife!

Kompania jonë ATLAS Tenerife SL është një agjenci e regjistruar e pasurive të patundshme bazuar në ishullin Tenerife, Spanjë, që operon që nga viti 2009. Misioni ynë është të ofrojmë klientëve tanë pronat më të mira në vendet më të mira me çmimin më të mirë! Ne flasim spanjisht, anglisht, gjermanisht dhe rusisht. Ne jemi krenarë për aftësinë tonë për të ofruar shërbim cilësor dhe transparent të klientëve si për blerësit ashtu edhe shitësit. Përvoja dhe ekspertiza jonë në transaksionet e pasurive dhe ligji lokal i pasurive të patundshme është një garanci e sigurisë dhe kënaqësisë së klientëve tanë. Ne estate pasuri të patundshme! Ne er Tenerife!
Share në facebook
Share në Twitter
Shpërndani në linkin
Ndajeni në vk
Ndajeni në telegram
Ndani në whatsapp
Ndani në email
error: Përmbajtja është e mbrojtur !!