ATLAS Tenerife
shitje dhe qira pronash

'Ne ❤ pasuri te paluajtshme! Ne ❤ Tenerife! '

Që 2009

Karakteristikat e përparme të oqeanit:

Shtëpi dhe apartamente direkt në oqean ose pranë një plazhi.
 • Ne shitje!
  Virtual Tour
  Apartament me pamje nga Pishina Në Golf Del Sur

  Golf del Sur, Granadilla de Abona Tenerife

  € 135,000

  Për Shitje: Apartament buzë detit në Golf del Sur, Tenerife! Vetëm 400 metra nga marina dhe plazhi i ri i Golf del Sur! Tarracë e gjërë ...

  • 1
  • 1
  • 44 m²
  • Golf Jugor
  • Apartament
  Pamje
 • Ne shitje!
  Virtual Tour
  Apartament Bregdetar Përpara Marinës së Golf Del Sur!

  Golf del Sur, Granadilla de Abona Tenerife

  € 140,000

  Për Shitje: Apartament buzë detit në Golf del Sur, Tenerife! Vetëm 400 metra nga marina dhe plazhi i ri i Golf del Sur! Pamje të bukura...

  • 1
  • 1
  • 55 m²
  • Golf Jugor
  • Apartament
  Pamje
 • Ne shitje!
  Virtual Tour
  Apartament me pamje panoramike në Los Gigantes!

  Gjigandët, Santiago del Teide Tenerife

  € 131,000

  Për shitje: Apartament në Los Gigantes, Santiago del Teide, Tenerife! Pamje panoramike në oqean, shkëmbinjtë Los Gigantes dhe ishujt fqinjë! Stil elegant me shumë nivele ...

  • 1
  • 1
  • 70 m²
  • Gjigandët
  • Apartament
  Pamje
 • Ne shitje!
  Virtual Tour
  Apartament nën çati në Los Gigantes + Parking + Dhomë Dyqani!

  Los Gigantes, Santiago del Teide Tenerife

  € 175,000

  SHITET: Apartament i mrekullueshëm i katit të fundit në vatër të Los Gigantes, Tenerife! Tarracë e madhe komode me pamje panoramike në oqean, ishujt fqinjë ...

  • 1
  • 1
  • 85 m²
  • Gjigandët
  • Apartament, Shtëpi nën çati
  Pamje
 • Virtual Tour
  Shtëpi e Madhe + Garazh Lockup. Pamje panoramike! Plazhi 300m!

  Plazhi i Arenës, Santiago del Teide

  € 249,000

  Shtëpi e gjërë e qytetit 4 katëshe për shitje në Playa de la Arena, Tenerife! Vendndodhja e përsosur vetëm 150 metra larg oqeanit dhe 300 metra nga ...

  • 3
  • 4
  • 172 m²
  • Plazhi i Arenës
  • Apartament, Condo / Shtëpi Shtëpi / Row, Duplex
  Pamje
 • Ne shitje!
  Virtual Tour
  Penthouse në Los Gigantes! Pamje panoramike! Parkim!

  Los Gigantes, Santiago del Teide Tenerife

  € 175,000

  Shitet: Apartament nën çati në Los Gigantes, Santiago del Teide, Tenerife! Tarracë e gjerë me pamje panoramike të oqeanit! Brendshme elegant me shumë nivele! Dritare panoramike në jetesë ...

  • 1
  • 85 m²
  • Gjigandët
  • Apartament, Shtëpi nën çati
  Pamje
 • Ne shitje!
  Virtual Tour
  House Shtëpia e madhe me oqean me oborr dhe pamje të mahnitshme!

  El Porís, Arico Tenerife

  PER SHITJE: Pronë ekskluzive në bregdet në qytetin e qetë bregdetar të El Poris, në jug e Tenerife, Ishujt Kanarie, Spanjë! Toponimi "Porís" në ...

  • 5
  • 2
  • 279 m²
  • 140 m²
  • El Porís
  • Shtëpia, Vila
  Pamje
 • Ne shitje!
  Shtëpia e mrekullueshme e Surf Beach pranë Santa Cruz !!

  Taganana, Santa Cruz de Tenerife Tenerife

  SHITUR

  PER SHITJE: 50% e kesaj prone vertet mahnitese = 6 muaj perdorim ne vit !! Shtëpi vërtet unike me kopsht e rrethuar nga tre plazhe me rërë ...

  • 1
  • 1
  • 55 m²
  • 107 m²
  • Taganana
  • Shtëpia e vendit, Shtëpia
  Pamje
 • Ne shitje!
  Apartament i gjerë me oqean me 2 tarraca!

  Plazh Sibora, Siloset Tenerife

  € 117,000

  SHITET: Apartamenti i parë në rreshtin oqean në Playa Sibora, Siloset, Tenerife !! Pronë e mahnitshme me pamje panoramike të oqeanit disa hapa larg Atlantikut ...

  • 2
  • 1
  • 95 m²
  • Plazh Sibora
  • Apartament, Shtëpi nën çati
  Pamje
 • Ne shitje!
  Virtual Tour
  Penthouse elegant me pamje nga oqeani në Puertito De Los Silos!

  Siloset, Siloset Tenerife

  € 159,000

  Apartament i mrekullueshëm nën oqean për shitje në Puertito de Siloset, Tenerife! Kati i 12-të me hyrje private në çati! Pamje mahnitëse panoramike! Shumë ...

  • 2
  • 1
  • 92 m²
  • Siloset
  • Apartament, Shtëpi nën çati
  Pamje
 • Ne shitje!
  Apartment Apartament Oceanfront me Pishinë!

  Puertito de Siloset, Siloset Tenerife

  € 125,000

  SHITET: Apartamenti i parë në rreshtin oqean në Playa Sibora, Tenerife !! Pamje mahnitëse panoramike !! Vend i përsosur direkt në oqean! Komunitet i mbajtur mirë me det të madh ...

  Pamje
 • Virtual Tour
  🏖️ Penthouse Oceanfront + Pishinë !!

  Siloset, Siloset Tenerife

  € 99,500

  PER SHITJE: Pronë e mahnitshme në rreshtin e parë të oqeanit në Puertito de Siloset, Tenerife! Apartament 8 + XNUMX ne katin e XNUMX-te me ...

  Pamje
 • Ne shitje!
  Virtual Tour
  Apartament i bollshëm i Oqeanit në Playa Arena!

  Playa de la Arena, Santiago del Teide Tenerife

  € 160,000

  Apartament i bukur në 50 metra larg oqeanit në Playa de la Arena, Tenerife! Vendndodhja perfekte në pjesën më të mirë të qytetit! Panoramic ...

  • 2
  • 1
  • 69 m²
  • Plazhi i Arenës
  • Apartament
  Pamje
 • Ne shitje!
  Apartament i gjerë i Oqeanit me pamje panoramike !!

  Plazh Sibora, Siloset Tenerife

  SHITUR

  SHITET: Apartament i gjerë në rreshtin e parë të oqeanit, Playa Sibora, Tenerife! Kompleks me cilësi të lartë me apartamente në formë gjashtëkëndore !!! Komuniteti me pishinë të nxehtë, kopshte dhe pak ...

  • 2
  • 1
  • 73 m²
  • Apartament
  Pamje
 • Shitur
  Virtual Tour
  Apartament i madh në qendër të qytetit Los Gigantes + Garazh i mbyllur!

  Los Gigantes, Santiago del Teide Tenerife

  SHITUR

  PER SHITJE: Apartament i bollshem ne qender te Los Gigantes, Tenerife! Vend i përsosur drejtpërdrejt në qendër të qytetit, vetëm disa hapa larg ...

  • 2
  • 1
  • 74 m²
  • Gjigandët
  • Apartament
  Pamje

Shtëpitë e vendit:

Tenerife ka një fshat jashtëzakonisht të bukur! Eksploroni portofolin tonë të pronave të vendosura në qytete të vogla dhe fshatra.
 • Ne shitje!
  Home Shtëpi e ëndërruar me kopsht në Masca, Tenerife!

  Maska, Buenavista del Norte Tenerife

  Shtëpi e vendosur në mënyrë perfekte për shitje në fshatin e bukur të Masca, Tenerife !! Kjo është shtëpia më e lartë e vendosur në Masca! Nuk ka ndërtesa të tjera ...

  • 5
  • 3
  • 260 m²
  • 515 m²
  • Maskara
  • Shtëpia e Shtëpisë, Shtëpia, Vila
  Pamje
 • Ne shitje!
  Shtëpia e mrekullueshme e Surf Beach pranë Santa Cruz !!

  Taganana, Santa Cruz de Tenerife Tenerife

  SHITUR

  PER SHITJE: 50% e kesaj prone vertet mahnitese = 6 muaj perdorim ne vit !! Shtëpi vërtet unike me kopsht e rrethuar nga tre plazhe me rërë ...

  • 1
  • 1
  • 55 m²
  • 107 m²
  • Taganana
  • Shtëpia e vendit, Shtëpia
  Pamje
 • Virtual Tour
  Restorant + Shtëpi + Tokë! Jo fqinjë! Vendndodhja e shkëlqyer!

  La Montañeta, Garaçiko Tenerife

  € 195,000

  Mundësi biznesi dhe investimi perfekt LIFESTYLE në Tenerife! Të gjitha në një: Restorant i madh, shtëpi e gjërë dhe tokë pjellore! Pronë e pavarur e rrethuar nga një pyll i bukur! Panoramike e mahnitshme ...

  • 615 m²
  • 4,000 m²
  • Garaçiko
  • Tregtar, Shtëpi Vendi, Finca, Shtëpi, Restorant
  Pamje
 • Ne shitje!
  Finca madhështore + Shtëpi + Fruta + Ujë!

  Buenavista del Norte, Buenavista del Norte Tenerife

  € 200,000

  Finca për shitje në Parkun kombëtar Teno, Buenavista del Norte! Vendndodhje dhe pamje të mahnitshme! Vetëm disa minuta larg oqeanit, plazheve, natyrore ...

  • 80 m²
  • 11,000 m²
  • Buenavista del Norte
  • Shtëpia e Vendit, Finca, Shtëpia, Toka
  Pamje
 • Ne shitje! Pricemimi ulur!
  Shtëpia e vendit në Tiera Del Trigo!

  Tierra del Trigo, Siloset Tenerife

  € 68,000

  Për shitje në Tenerife: Shtëpi komode në Tiera del Trigo, Siloset. Vend i shkëlqyeshëm në rrugën kryesore në një nga më të ...

  • 2
  • 1
  • 50 m²
  • Siloset
  • Shtëpia e vendit, Shtëpia
  Pamje
  Mundësia e biznesit në hotel në Plaza Del Drago!

  Icod de Los Vinos, Icod de Los Vinos Tenerife

  € 397,000

  Mundësi perfekte për një biznes të suksesshëm hotelier! Ndërtesë 680m2 në një nga vendet më të vizituara në Tenerife - famshëm Dragon Tree Plaza në ...

  • 680 m²
  • 805 m²
  • Icod de Los Vinos
  • Ndërtesë, Tregtare, Shtëpi Vendi, Hotel, Shtëpi, Investim
  Pamje
 • Ne shitje!
  Vila Me Pishine Prane Los Gigantes !!

  La Caldera, Santiago del Teide 38683

  € 595,000

  Shitet vilë e madhe e veçuar me pamje nga oqeani në La Caldera, rrugës nga Los Gigantes për në Tamaimo. Vend i qetë dhe i bukur pa ...

  • 5
  • 3
  • 420 m²
  • 11,000 m²
  • Gjigandët
  • Shtëpia e Shtëpisë, Shtëpia, Vila
  Pamje
 • Ne shitje!
  2 Vila me Oceanfront në Plazhin San Marcos

  Playa San Marcos, Icod de Los Vinos Tenerife

  € 930,000

  PER SHITJE: Dy vila te bollshme te pavarura para plazhit te San Marcos, Tenerife! Lokacion absolutisht ekskluziv me pamje nga plazhi i San Marcos! Pamje mahnitëse panoramike! Private ...

  • 986 m²
  • 1,540 m²
  • Plazhi i San Marcos
  • Pallati, Finca, Shtëpia, Vila
  Pamje
 • Me qera
  Shtëpi Shtëpie me Qira Afër Los Gigantes!

  Retamar, Santiago del Teide Tenerife

  ME QIRA

  Shtëpi shumë e veçantë për fshat me qira në Retamar, Santiago del Teide, Tenrife! Vendndodhje shumë e mirë dhe akses me makinë deri në pronë. Pamje të bukura,...

  Pamje

Më shumë prona të shkëlqyera sipas kategorisë:

Karakteristikat e rastit:

Gjashtë prona të rastit nga baza e të dhënave tona.

Mirësevini në ATLAS Tenerife!

Kompania jonë ATLAS Tenerife SL është një agjenci e regjistruar e pasurive të patundshme bazuar në ishullin Tenerife, Spanjë, që operon që nga viti 2009. Misioni ynë është të ofrojmë klientëve tanë pronat më të mira në vendet më të mira me çmimin më të mirë! Ne flasim spanjisht, anglisht, gjermanisht dhe rusisht. Ne jemi krenarë për aftësinë tonë për të ofruar shërbim cilësor dhe transparent të klientëve si për blerësit ashtu edhe shitësit. Përvoja dhe ekspertiza jonë në transaksionet e pasurive dhe ligji lokal i pasurive të patundshme është një garanci e sigurisë dhe kënaqësisë së klientëve tanë. Ne estate pasuri të patundshme! Ne er Tenerife!
Share në facebook
Share në Twitter
Shpërndani në linkin
Ndajeni në vk
Ndajeni në telegram
Ndani në whatsapp
Ndani në email
error: Përmbajtja është e mbrojtur !!