10 listings found
Të gjetur një shtëpi
Duke kërkuar:Me qeraClose Map
 • Me qera
  100% Penthouse rinovuar në vend të veçantë!

  Playa de la Arena, Santiago del Teide, Tenerife

  € 1,600 në muaj

  Për shitje: pronë ekskluzive në Playa de la Arena, Tenerife! Kjo është larti qoshe nën çati apartament ndodhet ekskluzivisht në buzë me asnjë ...

  • shtrat2
  • dush1
  • 61
  • lagjePlaya de la Arena
  • llojApartament, Penthouse
 • Me qera
  I gjerë apartament modern me pishinë dhe garazh!

  Playa de la Arena, Santiago del Teide, Tenerife

  € 1580

  I gjerë apartament luksoz me 2 dhoma gjumi dhe 2 bathrooms.Complex me pishinë dhe garazhe nëntokësore. Të pajisura plotësisht dhe të përgatitur për të jetuar: - 100% kuzhine e pajisur ...

  • shtrat2
  • dush2
  • lagjePlaya de la Arena
  • llojapartament
 • Me qera
  Beachfront port peshkimi apartament në Puerto Santiago!

  Puerto de Santiago, Santiago del Teide, Tenerife

  € 980 /muaj

  Apartament Beautiful oceanfront në portin e vjetër të peshkimit Puerto Santiago! Një minuta në këmbë nga plazhi me rërë Chica! Të pajisura plotësisht dhe të përgatitur për të jetuar: -...

  • shtrat1
  • dush1
  • lagjePuerto de Santiago
  • llojapartament
 • Me qera
  apartament beachfront me pishinë dhe fusha tenisi!

  Playa de la Arena, Santiago del Teide, Tenerife

  € 1,060 /muaj

  Perfectly vendosur dhe pjesërisht rinovuar oceanfront 1 dhomë gjumi, 1 banjo apartament 150 metra nga plazhi La Arena Sandy. Të pajisura plotësisht dhe të përgatitur për të jetuar: ...

  • shtrat1
  • dush1
  • lagjePlaya de la Arena
  • llojapartament
 • Me qera
  Oceanfront Apartament duplex me pishinë !!

  Playa de la Arena, Guia de Isora, Tenerife

  € 1,680 /muaj

  I gjerë 2 dhoma gjumi, 2 banjo apartament në rreshtin e parë të oqeanit! Të pajisura plotësisht dhe të gatshëm për të jetuar: - 100% kuzhinë e pajisur me tenxhere elektrike, ...

  • shtrat2
  • dush2
  • lagjePlaya de la Arena
  • llojapartament
 • Me qera
  vilë elegant me pishinë private! 600 milion nga plazhi me rërë!

  Playa de San Juan, Guia de Isora, Tenerife

  € 5,250 /muaj

  Vilë e bukur tradicionale në Playa de San Juan, Tenerife! Vetëm 600 metra nga plazhi me rërë dhe portit të peshkimit! Të pajisura plotësisht dhe të përgatitur për të jetuar: ...

  • shtrat3
  • dush3
  • lagjeSan Juan Beach
  • llojvilë
 • Me qera
  Apartament oceanfront me qasje "private" në plazh!

  Playa de la Arena, Santiago del Teide, Tenerife

  € 1,200 /muaj

  drejtë Amazing lokacioni në frontin e plazhit të ri në Playa de la Arena, Tenerife! Të pajisura plotësisht dhe të përgatitur për të jetuar: - 100% kuzhine e pajisur ...

  • shtrat1
  • dush1
  • lagjePlaya de la Arena
  • llojapartament
 • Me qera
  Penthouse me pishinë! rinovuar kohët e fundit!

  Playa de la Arena, Santiago del Teide, Tenerife

  € 1,280 /muaj

  Beautiful rinovuar kohët e fundit e drejtë nën çati në para të La Arena plazhi me rërë! Të pajisura plotësisht dhe të përgatitur për të jetuar: - 100% kuzhine e pajisur me elektrik ...

  • shtrat1
  • dush1
  • lagjePlaya de la Arena
  • llojapartament
 • Me qera
  apartament beachfront me pishinë dhe fusha tenisi!

  Playa de la Arena, Santiago del Teide, Tenerife

  € 930 /muaj

  Perfectly vendosur oceanfront 1 dhomë gjumi, 1 banjo apartament 150 metra nga plazhi La Arena Sandy. Të pajisura plotësisht dhe të përgatitur për të jetuar: - 100% e pajisur ...

  • shtrat1
  • dush1
  • lagjePlaya de la Arena
  • llojapartament
 • Me qera
  beach Stylish side apartament me pamje në det!

  Playa de la Arena, Santiago del Teide, Tenerife

  € 1,350 /muaj

  Stylish 2 bedroom, 2 bathroom apartment 150 meters from La Arena sandy beach! Fully equipped and prepared for living: – 100% equipped kitchen with...

  • shtrat2
  • dush2
  • lagjePlaya de la Arena
  • llojapartament
error: Përmbajtja është e mbrojtur !!