149 listat e gjetura
Rezultatet e ngarkimit…
Gjeni një shtëpi
Duke kërkuar:per ShitjeMbyll hartën
 • Ne shitje!
  Studio Ekonomike e Plazhit me Pamje Panoramike!

  Playa San Marcos, Icod de Los Vinos, Tenerife

  € 79,900

  Apartament i përsosur në plazh në studio për të shijuar jetën! Vendndodhja idilike direkt përballë plazhit të San Marcos! Pamje panoramike të oqeanit! Kompleks i bukur me ashensor ...

  • 1
  • 45 m²
  • Playa San Marcos
 • Ne shitje!
  Shtëpi e madhe e rinovuar në Palm-Mar!

  Palm Mar, Arona, Tenerife

  € 550,000

  PER SHITJE: shtepi gjysem e shkeputur e rinovuar komplet. Ndodhet në zonën e banimit të Palm Mar, Arona. Ai përbëhet nga 3 dhoma gjumi të mëdha, një ...

  • 3
  • 2
  • 250 m²
  • 200 m²
  • Palm-mar
 • Ne shitje! Pricemimi ulur!
  Restorant + Shtëpi + Tokë! Qira-to-vet!

  La Montañeta, Garachico, Tenerife

  € 159,000

  ICEMIMI I REDUKTUAR! DUHET 159.000 € për Blerje-Tani ose 200.000 € për Qira-në pronësi! Biznes perfekt LIFESTYLE dhe mundësi investimi në Tenerife! Gjithë në një: Restorant i madh, shtëpi e bollshme dhe ...

  • 615 m²
  • 4000 m²
  • Garachico
 • Ne shitje!
  Finca e bukur në ikodin bregdetar

  Icod de Los Vinos, Icod de Los Vinos, Tenerife

  € 159,000

  Finça e bukur për shitje në zonën bregdetare të Icod de los Vinos. 6000 metra tokë ku një shtëpi prej 80 metrash katrorë ...

  • 1
  • 2
  • 80 m²
  • 6000 m²
  • Icod de Los Vinos
  • Shtëpia e vendit, Finca, Shtëpia
 • Ne shitje!
  Penthouse me dy kate Big Oceanfront

  San Juan de la Rambla, San Juan de la Rambla, Tenerife

  € 189,000

  Shtëpi nën çati dyfishtë me pamje spektakolare të detit dhe bregdetit verior të Tenerife. Shumë e ndritshme dhe me diell, ndërtesë vetëm 12 vjeç, 104 ...

  • 3
  • 2
  • 191 m²
  • San Juan de la Rambla
  • Apartament, Duplex, Penthouse
 • Ne shitje!
  Apartament plazhi në San Marcos!

  Playa San Marcos, Icod de Los Vinos, Tenerife

  € 89,000

  PER SHITJE: Apartament perfekt ne Playa San Marcos! VETEM 100 metra larg plazhit! Tarracë me diell me pamje! Taksa të ulëta të komunitetit! Vend i qetë! Easy ...

  • 2
  • 1
  • 70 m²
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament plazhi në San Marcos!

  Playa San Marcos, Icod de Los Vinos, Tenerife

  € 74,000

  PER SHITJE: Apartament perfekt ne Playa San Marcos! VETEM 100 metra larg plazhit! Tarracë me diell me pamje! Taksa të ulëta të komunitetit! Vend i qetë! Easy ...

  • 1
  • 1
  • 48 m²
  • Playa San Marcos
  • Apartament
 • Ne shitje! Pricemimi ulur!
  Townhouse 4-katëshe Townhouse 300m Nga La Arena Beach !!

  Playa de la Arena, Santiago del Teide

  € 249,000

  Shtëpi e gjërë e qytetit 4 katëshe për shitje në Playa de la Arena, Tenerife! Vendndodhja e përsosur vetëm 150 metra larg oqeanit dhe 300 metra nga ...

  • 3
  • 4
  • 172 m²
  • Playa de la Arena
  • Apartament, Condo / Shtëpi Shtëpi / Row, Duplex
 • Ne shitje!
  Apartament i bukur Duplex vetëm 100 metra larg plazhit!

  La Caleta de Interián, Garachico, Tenerife

  € 84,000

  Për shitje: Apartament i bukur dhe i gjerë dupleks në rreshtin e dytë të oqeanit të La Caleta de Interian, Garachico, Tenerife! Vetëm 100 metra larg ...

  • 2
  • 2
  • 85 m²
  • 18 m²
  • Garachico
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Këndi i Detit të Këndit Apartament në "Olivia Sunset"

  Playa de la Arena, Santiago del Teide

  Bëni një ofertë!

  Shitet apartament modern në Playa de la Arena, Tenerife. Zona e Los Gigantes. Tarracë e madhe qoshe me pamje nga deti. Kompleks modern me not të madh ...

  • 2
  • 1
  • 65 m²
  • Playa de la Arena
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Shtëpia e Madhe e Oqeanit me pamje të mrekullueshme !!

  El Porís, Arico, Tenerife

  € 279,000

  PER SHITJE: Pronë ekskluzive e bregdetit në qytetin e qetë bregdetar të El Poris, në jug të Tenerife, Ishujt Kanarie, Spanjë! Toponimi "Porís" në ...

  • 5
  • 2
  • 279 m²
  • 140 m²
  • El Porís
  • Shtëpia, Vila
 • Ne shitje!
  Shtëpia 60 metra nga Oqeani Në Alcala !!

  Alcala, Guia de Isora, Tenerife

  € 385,000

  PER SHITJE: Pronë e madhe 4-katëshe në Alcala, Guia de Isora, Tenerife! Vendndodhja perfekte vetëm 60 metra larg oqeanit me pamje panoramike !! 3 tarraca, ...

  • 5
  • 3
  • 224 m²
  • 79 m²
  • Alcala
  • Shtëpia, Penthouse
 • Ne shitje!
  Finca të mëdha me verë, stalla vilë dhe kalë

  Buenavista del Norte, Buenavista del Norte

  € 785,000

  Për shitje finca me verë, shtëpi, stalla kuajsh dhe shumë më tepër! Buenavista del Norte, Tenerife. Vend i përkryer për vendbanimin kryesor, prodhimin e verës dhe turizmin ....

  • 3
  • 2
  • 1,186 m²
  • 48000 m²
  • Buenavista del Norte
  • Finca, Vila, Verë
 • Ne shitje! Pricemimi ulur!
  Apartament luksoz në Los Gigantes!

  Los Gigantes, Santiago del Teide, Tenerife

  € 139,500

  PER SHITJE: Një apartament i bukur në një kompleks luksoz në Los Gigantes, Tenerife! Dy pishina të mëdha noti dhe xhakuzi! Tarracë e gjërë me pamje nga oqeani! Air ...

  • 1
  • 1
  • 67 m²
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament i gjerë në qendër të Los Gigantes

  Los Gigantes, Santiago del Teide, Tenerife

  € 159,000

  PER SHITJE: Apartament i bollshem ne qender te Los Gigantes, Tenerife! Vend i përsosur drejtpërdrejt në qendër të qytetit, vetëm disa hapa larg ...

  • 2
  • 1
  • 74 m²
  • Los Gigantes
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Penthouse Apartament! 200m nga Oqeani! Pamje Panoramike!

  Playa Sibora, Los Silos, Tenerife

  € 79,000

  PER SHITJE: Apartament me çati të bukur dhe i gjerë me çati vetëm 200 metra larg oqeanit në Puertito de Los Silos, Tenerife! Vend parkimi në nëntokë ...

  • 2
  • 1
  • 60 m²
  • Playa Sibora
  • Apartament, Shtëpi nën çati
 • Ne shitje!
  Shtëpia e Madhe me pamje panoramike Pranë Golf Buenavista

  Buenavista del Norte, Buenavista del Norte, Tenerife

  € 255,000

  Shtëpia e bollshme për shitje në qytetin e kushtueshëm Buenavista del Norte, Tenerife! Vend shumë i mirë në rreshtin e parë. Askush nuk do të ndërtojë para ...

  • 3
  • 3
  • 300 m²
  • 221 m²
  • Buenavista del Norte
  • Shtëpia, Vila
 • Ne shitje!
  Shtëpia Koloniale e Rinovuar Stylish! Oqean 100m !!

  La Caleta de Interián, Garachico, Tenerife

  € 182,000

  Shtëpi e bukur dhe me stil kolonial vetëm 100 metra larg oqeanit dhe 200 metra nga plazhi i La Caleta de Garachico, Tenerife !! Kohët e fundit ...

  • 3
  • 3
  • 190 m²
  • 190 m²
  • Garachico
  • Ndërtesa, Shtëpia, Vila
 • Ne shitje!
  Dream Home In Masca Magjike, Tenerife !!

  Masca, Santiago del Teide, Tenerife

  Bëni një ofertë!

  Shtëpi e vendosur në mënyrë perfekte për shitje në fshatin e bukur të Masca, Tenerife !! Kjo është shtëpia më e lartë e vendosur në grykën e Masca! Nuk ka të tjerë ...

  • 5
  • 3
  • 260 m²
  • 515 m²
  • Masca
  • Shtëpia e Shtëpisë, Shtëpia, Vila
 • Ne shitje!
  Penthouse me një tarracë të madhe me pamje panoramike!

  Los Gigantes, Santiago del Teide, Tenerife

  € 240,000

  Për Shitje: Pronë e jashtëzakonshme me pamje panoramike të oqeanit në Los Gigantes, Tenerife! Apartamenti ndodhet ne katin e fundit me vetem nje fqinj direkt ....

  • 1
  • 1
  • 94 m²
  • Los Gigantes
 • Ne shitje!
  Apartament Oceanfront me Pishinë

  Playa de la Arena, Santiago del Teide

  € 139,000

  Apartament i rinovuar së fundmi në shitje në Playa de la Arena, Tenerife! Pamja e oqeanit mbi çatitë me pllaka të jep ndjesinë mesdhetare. Mobiluar dhe pajisur plotësisht. Swimming ...

  • 1
  • 1
  • 65 m²
  • Playa de la Arena
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Shtëpi komode me pamje dhe kopsht

  Las Manchas, Santiago del Teide, Tenerife

  € 158,000

  PER SHITJE: Shtepi komode ne fshatin e bukur te Las Manchas, Santiago del Teide, Tenerife! Pamje panoramike 360º në oqean, luginë dhe La ...

  • 3
  • 2
  • 90 m²
  • 400 m²
  • Santiago del Teide
  • Shtëpia e vendit, Shtëpia
 • Ne shitje!
  Apartament Dupleks me det të hapur + Pishinë + Qasje në Oqean!

  Playa de la Arena, Santiago del Teide, Tenerife

  € 275,000

  PER SHITJE: Apartament i gjërë oqeanor me dy koka në Playa de la Arena, Tenerife! I ndodhur në një nga vendet më të mira të ishullit të njohur si Punta ...

  • 2
  • 2
  • 89 m²
  • Playa de la Arena
  • Apartament, Dupleks
 • Ne shitje!
  Finca-vilë Pranë Playa De La Arena

  Playa de la Arena, Guia de Isora

  € 645,000

  Për shitje finca e madhe në Cueva de Polvo, afër Playa de la Arena, Los Gigantes, Tenerife. Vendndodhja perfekte. Më shumë se 1,5 hektarë banesë ...

  • 3
  • 2
  • 115 m²
  • 20375 m²
  • Playa de la Arena
  • Finca, Vila
 • Ne shitje!
  Apartament me pamje nga deti në Porto Santiago!

  Puerto de Santiago, Santiago del Teide, Tenerife

  € 152,000

  PER SHITJE: Apartament i gjërë me pamje panoramike në Puerto de Santiago, Tenerife! Dy dhoma gjumi dhe salla e madhe e ndenjes! Tarracë e mahnitshme me diell me oqean panoramik ...

  • 2
  • 1
  • Porto de Santiago
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Shtëpi e shkëlqyeshme 150 metra nga plazhi!

  Puerto de Santiago, Santiago del Teide, Tenerife

  € 199,000

  PER SHITJE: Pronë e shkëlqyer e bollshme me pamje panoramike nga deti në qytetin e vjetër Puerto de Santiago, Tenerife! Vend i përsosur vetëm 150 metra nga plazhi "Chica" dhe ...

  • 4
  • 1
  • 160 m²
  • 90 m²
  • Playa de la Arena
  • Shtëpia, Penthouse
 • Ne shitje!
  Nice Apartament i mrekullueshëm në plazh Beach + Pishinë!

  Playa de la Arena, Santiago del Teide, Tenerife

  € 92,000

  PER SHITJE: Pronë shumë e veçantë në Playa de la Arena, Tenerife! Apartament shumë i bukur dhe komod kompakt vetëm në 100 metra nga La Arena ...

  • 1
  • 1
  • 36 m²
  • Playa de la Arena
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament i madh ne Porto Santiago !!

  Puerto de Santiago, Santiago del Teide, Tenerife

  € 132,000

  PER SHITJE: Apartament ne Porto Santiago, Tenerife !! Apartament i bukur në qendër të Porto Santiago. Gjerë dhe funksionale !! Ideale për familjen me fëmijë. Pranë shesh lojërash, ...

  • 3
  • 1
  • 100 m²
  • Porto de Santiago
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament luksoz + Pishinë pafundësie në çati !!

  Playa de la Arena, Santiago del Teide, Tenerife

  € 325,000

  PER SHITJE: Apartament luksoz me pamje nga deti i oqeanit dhe pishina e komunitetit në Playa de la Arena, Tenerife! Një apartament i gjerë i ndërtuar së fundmi me dy tarraca të mëdha ...

  • 3
  • 2
  • 161 m²
  • Playa de la Arena
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament i madh ne Plazeta Of Los Silos !!

  Los Silos, Los Silos, Tenerife

  € 136,000

  PER SHITJE: Apartament i bollshem ne nje shesh pak komod te Los Silos, Tenerife! 4 dhoma te bollshme me dollapë të integruar. Tarracë panoramike. Kuzhinë e madhe dhe ...

  • 3
  • 2
  • 120 m²
  • Los Silos
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament Oceanfront Me Pishinë !!

  Los Silos, Buenavista del Norte, Tenerife

  € 107,500

  SHITJE: Apartamenti i parë i rreshtit të oqeanit në Playa Sibora, Tenerife !! Pamje mahnitëse panoramike !! Vendndodhja e përsosur drejtpërdrejt në oqean! Komunitet i mirëmbajtur me det të madh ...

  • 1
  • 1
  • 54 m²
  • Los Silos
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Penthouse Oceanfront + Pishinë !!

  Playa Sibora, Los Silos, Tenerife

  € 97,000

  PER SHITJE: Pronë e mahnitshme në radhën e parë të oqeanit në Puertito de Los Silos, Tenerife! Apartament me dy dhoma gjumi apartament nën çati në katin e 8-të me ...

  • 2
  • 1
  • 55 m²
  • Playa Sibora
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament i bollshëm i Oqeanit me 2 tarraca + Garazh !!

  Playa Sibora, Los Silos, Tenerife

  € 128,000

  SHITJE: Apartamenti i parë i rreshtit të oqeanit në Playa Sibora, Los Silos, Tenerife !! Pronë e mahnitshme me pamje panoramike të oqeanit disa hapa larg nga Atlantiku ...

  • 2
  • 1
  • 95 m²
  • Playa Sibora
  • Apartament, Shtëpi nën çati
 • Ne shitje!
  Apartament me pamje panoramike të oqeanit!

  Bajamar, La Laguna, Tenerife

  € 91,000

  PER SHITJE: Apartament për tu rinovuar në Bajamar, Tenerife. Pamje panoramike të oqeanit! Kompleks me pishine! Duke ecur në distancë në plazh, pishina natyrore dhe spote surf!

  • 2
  • 1
  • 57 m²
  • Bajamar
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament kompakt Oceanfront!

  El Pris, Tacoronte, Tenerife

  € 65,000

  PER SHITJE: Apartament kompakt oqeanik në El Pris, Tenerife! Pamje panoramike të oqeanit. Parkim publik falas. Ashensor. Vetëm disa hapa larg pishinave natyrore dhe ...

  • 1
  • 1
  • 50 m²
  • Tacoronte
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Penthouse Oceanfront Në Qendrën e Garachico!

  Garachico, Garachico, Tenerife

  € 130,000

  PER SHITJE: Apartament me çati në qendër të Garachico, Tenerife! Tarracë e bukur diskrete me pamje panoramike të oqeanit! Restorante, bare, pishina natyrale, port dhe ...

  • 1
  • 1
  • 42 m²
  • Garachico
  • Apartament, Shtëpi nën çati
 • Ne shitje!
  Big House + Bar 250m larg plazhit!

  La Caleta de Interián, Garachico, Tenerife

  € 189,000

  PER SHITJE: Shtepi e gjërë 3-katëshe në La Caleta de Interian, Garachico, Tenerife! Vend shumë i mirë vetëm 250 metra larg plazhit të La Caleta! ...

  • 4
  • 4
  • 306 m²
  • Garachico
  • Shtëpi
 • Ne shitje!
  Shtëpia për të rivendosur në qendrën e San Andres!

  San Andres, Santa Cruz de Tenerife, Tenerife

  € 105,000

  PER SHITJE: Shtëpi komode në qendër të Diell Andres, Tenerife! Vendndodhja perfekte në një nga rrugët më të mira në qytet. Vetëm 150 ...

  • 2
  • 1
  • 70 m²
  • Las Teresitas
  • Condo / Townhome / Shtëpi Row, Shtëpi
 • Ne shitje!
  Dy shtëpi kanariane për të rivendosur në Taganana

  Taganana, Santa Cruz de Tenerife, Tenerife

  Bëni një ofertë!

  SHITJE: Dy shtëpi të vjetra kanariane në Taganana, Anaga, Tenerife. Pamje të bukura të detit dhe malit. Pranë sheshit kryesor dhe kishës. Plazhe me rërë ...

  • 57 m²
  • 600 m²
  • Taganana
  • Shtëpia e vendit, Shtëpia
 • Ne shitje!
  Apartament i gjërë Pranë plazhit La Arena!

  Playa de la Arena, Santiago del Teide, Tenerife

  € 137,000

  SHITJE: Një apartament i gjerë qoshe pranë plazhit La Arena, Tenerife! Plazhi është vetëm disa minuta larg në këmbë! Pamjet e detit nga dritarja e dhomës së gjumit ...

  • 1
  • 1
  • 70 m²
  • Playa de la Arena
 • Ne shitje!
  Apartament modern në afërsi të plazhit në Porto De La Cruz!

  Puerto de la Cruz, Puerto de la Cruz, Tenerife

  € 92,000

  PER SHITJE: Apartament elegant dhe modern vetëm disa hapa larg nga plazhi i famshëm i Jardin, Puerto de la Cruz, Tenerife! Vendndodhja e përsosur në ...

  • 1
  • 1
  • Puerto de la Cruz
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Shtëpi e madhe me pamje të mahnitshme sipër Beach Beach!

  Los Realejos, Los Realejos, Tenerife

  € 135,000

  PER SHITJE: Pronë e mahnitshme mbi plazhin e Socorro, Tenerife! Tre tarraca të bollshme me pamje panoramike në oqean dhe plazhin Socorro! Ndarje apartament me apartament nën çati në ...

  • 5
  • 2
  • 400 m²
  • 100 m²
  • Los Realejos
  • Shtëpia, Investimi
 • Ne shitje!
  Duplex + Bllokoj Garazhin 200 metra larg plazhit!

  Tajao, Arico, Tenerife

  € 143,000

  PER SHITJE: Pronë e mahnitshme në San Miguel de Tajao, Tenerife! Vetëm 200 metra larg plazhit, portit të peshkimit dhe restoranteve më të mira të peshkut në ...

  • 2
  • 2
  • 90 m²
  • Tajao
  • Apartament, Condo / Shtëpi Shtëpi / Row, Duplex
 • Ne shitje!
  Apartament Oqeanfront Studio Në Playa San Marcos !!

  Playa San Marcos, Icod de Los Vinos, Tenerife

  € 92,000

  PER SHITJE: Një apartament i bukur oqeanik në Playa San Marcos, Tenerife !! Rreshti i parë i oqeanit !!! Windows në çdo dhomë me pamje të mahnitshme të oqeanit !! Ashensor ju merr ...

  • 1
  • 1
  • 65 m²
  • Playa San Marcos
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Ndërtimi i parcelave në La Caleta 150m nga plazhi !!

  La Caleta de Interián, Garachico, Tenerife

  € 59,000

  PER SHITJE: Dy komplote ndërtimi mahnitës në vatër të La Caleta de Garachico, Tenerife! Ndërtoni shtëpinë e ëndrrave tuaja në oqean! ...

  • 188 m²
  • Garachico
  • Tokë, parcelë
 • Ne shitje!
  Apartament 150m nga plazhi!

  Playa de la Arena, Santiago del Teide, Tenerife

  Bëni një ofertë!

  Për shitje: Pronë e vendosur në mënyrë të përsosur vetëm disa hapa larg nga plazhi La Arena, Puerto de Santiago, Tenerife! Më pak se 150 metra nga ...

  • 1
  • 1
  • 60 m²
  • Playa de la Arena
  • Apartament
 • Ne shitje! Pricemimi ulur!
  Shtëpi tipike kanarie me pemishte dhe patio në Montañeta!

  La Montañeta, Garachico, Tenerife

  € 45,000

  PER SHITJE: Shtëpi tipike Kanarie në një vend unik të ishullit Tenerife, i rrethuar nga natyra dhe pyll pishe! Shtëpi e përkryer për një ...

  • 120 m²
  • 600 m²
  • Garachico
  • Shtëpia e vendit, Shtëpia
 • Ne shitje! Pricemimi ulur!
  Apartament më pak se 100 milion nga plazhi!

  La Caleta de Interián, Garachico, Tenerife

  € 84,000

  Shitet apartament i bukur plazhi ne La Caleta de Interian, Tenerife! Apartamenti është pothuajse i ri! E vendosur në mënyrë të përkryer në rreshtin e dytë të oqeanit në ...

  • 2
  • 1
  • 65 m²
  • Garachico
  • Apartament
 • Ne shitje!
  100% Apartament i Rinovuar Në Playa De La Arena! 100m larg plazhit!

  Playa de la Arena, Santiago del Teide, Tenerife

  Bëni një ofertë!

  PER SHITJE: Apartament i bukur ne Playa de la Arena, Tenerife! Më pak se 100 metra larg plazhit me rërë! Pamje në oqean dhe La ...

  • 1
  • 1
  • 60 m²
  • Playa de la Arena
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament Centric Me Patio Në Porto De Santiago!

  Puerto de Santiago, Santiago del Teide, Tenerife

  € 140,000

  PER SHITJE: Një apartament i bukur në qendër të Porto de Santiago, Tenerife! E vendosur në katin e dytë të një ndërtese të këndshme pranë Lidl dhe ...

  • 2
  • 1
  • 70 m²
  • Porto de Santiago
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Penthouse ekskluzive me bollëk në Los Gigantes

  Los Gigantes, Santiago del Teide

  € 695,000

  Apartament ekskluziv me penthouse për shitje në Los Gigantes, Tenerife. Pamje madhështore panoramike në oqean, shkëmbinjtë Los Gigantes dhe mali Teide! Shumë private dhe ...

  • 3
  • 3
  • 180 m²
  • Los Gigantes
  • Apartament, Shtëpi nën çati
 • Ne shitje!
  Shtëpia e vendit në Las Portelas, afër Masca

  Las Portelas, Buenavista del Norte

  € 90,000

  Shtëpi komode për shitje në Las Portelas afër grykës së famshme Masca.

  • 2
  • 1
  • 85 m²
  • 250 m²
  • Las Portelas
  • Shtëpia e Shtëpisë, Shtëpia, Vila
 • Ne shitje!
  Shtëpia në Masca për të rivendosur!

  Masca, Buenavista del Norte, Tenerife

  € 63,000

  PER SHITJE: Shtëpi tradicionale në Masca, Tenerife për të rivendosur! Shtëpia është e vendosur në një pjesë të qetë të fshatit të arritshëm vetëm nga banorët….

  • 3
  • 1
  • 80 m²
  • 100 m²
  • Masca
  • Shtëpia e vendit, Shtëpia
 • Ne shitje!
  Apartament me tarracë të madhe në Kosta Del Silencio!

  Costa del Silencio, Arona, Tenerife

  € 158,000

  PER SHITJE: Apartament i gjërë 2 dhoma gjumi në Costa del Silencio, Tenerife! Komuniteti më i mirë në qytet me fusha tenisi, pishina dhe pus ...

  • 2
  • 1
  • 65 m²
  • Costa del Silencio
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Big House + Patio për të Rinovuar Në La Orotava!

  La Orotava, La Orotava, Tenerife

  € 78,000

  PER SHITJE: Shtëpia e bollshme për tu rinovuar afër qytetit të La Orotava, Tenerife! Dy kate, oborr spanjol i brendshëm + tarracë e gjërë çati. Lagje e qetë e banimit ...

  • 6
  • 3
  • 200 m²
  • 70 m²
  • La Orotava
  • Condo / Townhome / Shtëpi Row, Shtëpi
 • Ne shitje!
  Shtëpia + Garazh + Pamje të bukura në La Orotava !!

  La Orotava, La Orotava, Tenerife

  € 149,000

  PER SHITJE: Pronë e bollshme me pamje panoramike në La Orotava, Tenerife! Vend shumë i mirë në një lagje të qetë banimi vetëm disa minuta larg ...

  • 5
  • 2
  • 116 m²
  • La Orotava
  • Shtëpia e vendit, Shtëpia
 • Ne shitje!
  Shtëpia e bollshme me pamje të mahnitshme në qytetin e vjetër Los Realejos !!

  Los Realejos, Los Realejos, Tenerife

  € 162,000

  PER SHITJE: Pronë e bollshme me pamje të mahnitshme në qytetin e vjetër Los Realejos, Tenerife! Shtëpia dy-e gjysmë katëshe vetëm disa hapa larg kishës së bukur dhe ...

  • 5
  • 2
  • 180 m²
  • Los Realejos
  • Condo / Townhome / Shtëpi Row, Shtëpi
 • Ne shitje!
  Apartament modern dhe i gjerë në Porto De Santiago!

  Puerto de Santiago, Santiago del Teide, Tenerife

  € 132,000

  PER SHITJE: Pronë e bollshme dhe moderne në qendër të Puerto de Santiago, Tenerife! Vetëm disa hapa larg nga sheshi, bare, dyqane, supermarkete, ...

  • 2
  • 1
  • 60 m²
  • Porto de Santiago
  • Apartament
 • Ne shitje! Pricemimi ulur!
  Shtëpia e bukur me pamje nga Oqeani Në Guia De Isora!

  Guia de Isora, Guia de Isora, Tenerife

  € 195,000

  PER SHITJE: Shtëpi e gjërë dhe e bukur e rreshtave në qendër të Guia de Isora, Tenerife !! Vendndodhja e përsosur në një rrugë të qetë vetëm disa hapa ...

  • 3
  • 2
  • 140 m²
  • Guia de Isora
  • Condo / Townhome / Shtëpi Row, Shtëpi
 • Ne shitje! Pricemimi ulur!
  Apartament i gjerë 400m nga Oqeani !!

  Playa Sibora, Los Silos, Tenerife

  € 72,000

  PER SHITJE: Një apartament i madh me pamje panoramike të oqeanit në Playa de Los Silos, Tenerife !! Vend shumë i mirë. Plazhi, pishina publike, disa pishina natyrale dhe ...

  • 2
  • 1
  • 82 m²
  • Playa Sibora
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Dy shtëpi + Patio në një ngastër!

  Arguayo, Guia de Isora, Tenerife

  € 145,000

  Dy shtëpi në një komplot në Arguayo, afër Santiago del Teide, Tenerife. Vendndodhja është e mahnitshme! Fshati i qetë vetëm 15 minuta larg Los ...

  • 3
  • 2
  • 390 m²
  • 300 m²
  • Arguayo
  • Shtëpi
 • Ne shitje!
  Beachfront Apartament + Garazh Në Candelaria !!!

  Candelaria, Candelaria, Tenerife

  € 78,000

  Për Shitje: Apartament komod vetëm 80 metra larg portit dhe plazhit në Candelaria, Tenerife !!! Lokacioni dhe çmimi shumë i mirë në një nga ...

  • 1
  • 1
  • 40 m²
  • Candelaria
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Villa-finca e bukur afër Los Gigantes!

  Los Gigantes, Santiago del Teide

  € 895,000

  Finca për shitje në La Caldera në 5 minuta me makinë nga Los Gignates dhe Playa de la Arena, Tenerife. Shtëpi moderne me pishinë dhe ...

  • 3
  • 2
  • 120 m²
  • 35000 m²
  • Los Gignates
  • Finca, Vila
 • Ne shitje!
  Shtëpia e qytetit për të rinovuar në Santiago Del Teide !!

  Santiago del Teide, Santiago del Teide, Tenerife

  € 82,000

  PER SHITJE: Shtëpia e qytetit me oborr spanjol për tu rinovuar në Santiago del Teide, Tenerife !! ID vendndodhjes qendrore në mes të rrugës kryesore në ...

  • 2
  • 1
  • Santiago del Teide
  • Shtëpia e vendit, Shtëpia
 • Ne shitje!
  Shtëpia me pamje 360º në Detin dhe Teide !!

  GENOVÉS, Garachico, Tenerife

  € 87,000

  PER SHITJE: Shtëpia në Genovés, Tenerife me pamje të mahnitshme të oqeanit 360 dhe montoni pamjet e Teide !! Vendndodhja diskrete në një rrugë të qetë për këmbësorë. E bukur dhe ...

  • 3
  • 1
  • 170 m²
  • Garachico
  • Shtëpia e vendit, Shtëpia
 • Ne shitje! Pricemimi ulur!
  Shtëpia e madhe koloniale për tu rinovuar në El Tanque !!

  El Tanque, El Tanque 38435, Tenerife

  € 58,000

  PER SHITJE: Shtëpi e madhe koloniale për tu rikthyer në El Tanque, Tenerife! Vendndodhja perfekte në një pjesë të qetë historike të qytetit pranë qytetit të ri ...

  • 3
  • 1
  • 124 m²
  • 700 m²
  • El Tanque
  • Shtëpi
 • Ne shitje!
  9000m2 Urbanos Con 2 Casas Canarias + Garaje + Institlos

  Icod de Los Vinos, Icod de Los Vinos, Tenerife

  € 397,000

  SE VENDE: Propiedad con vistas 360º al mar y al Teide en el centro de Icod de Los Vinos, Tenerife! Finca con apx. 9000 ...

  • 3
  • 3
  • 300 m²
  • 9000 m²
  • Icod de Los Vinos
  • Shtëpia e vendit, Finca, Vila
 • Ne shitje! Pricemimi ulur!
  Shtëpia me pamje panoramike në Los Llanos !!

  San José de los llanos, San José de los llanos, Tenerife

  € 148,000

  Shitet: Shtëpia e bollshme me pamje panoramike në Los Llanos, Tenerife! Pronë e shkëlqyeshme me pamje 360º në oqean dhe malin Teide! Big ...

  • 3
  • 3
  • 200 m²
  • 320 m²
  • San José de los llanos
  • Shtëpia e vendit, Shtëpia
 • Ne shitje!
  Apartament luksoz me garazh në Tamaimo!

  Tamaimo, Santiago del Teide, Tenerife

  € 153,000

  Për shitje apartament i gjerë luksoz në Tamaimo, Tenerife! Pamje të bukura nga tarraca. Vend parkimi privat në garazhin nëntokësor. Ashensorë. Dhoma shtesë e ruajtjes ...

  • 3
  • 2
  • 90 m²
  • Tamaimo
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Vila Me Pishine Prane Los Gigantes !!

  La Caldera, Santiago del Teide 38683

  € 647,000

  Për shitje vila e madhe e shkëputur me pamje nga oqeani në La Caldera, në rrugën nga Los Gigantes për në Tamaimo. Vend i qetë dhe i bukur pa ...

  • 5
  • 3
  • 420 m²
  • 11000 m²
  • Los Gigantes
  • Vilë
 • Ne shitje!
  Apartament dyfish me pamje nga Oqeani

  Los Gigantes, Santiago del Teide

  € 248,000

  Shitet apartament i bukur me pamje nga shkëmbinjtë oqean dhe Los Gigantes në ndërtimin e kompleksit me pishinë të ndezur. Apartamenti përbëhet nga 2 dhoma gjumi, ...

  • 2
  • 2
  • 100 m²
  • Los Gigantes
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Vila cilësore në Cueva Del Viento

  Cueva del Viento, Icod de Los Vinos

  € 498,000

  Vilë cilësore e ndërtuar nga arkitektja belge. Prona përbëhet nga: 1. Shtëpia kryesore - prapa. 165 sq.m. 2. Garazhi - apx. 100 sq.m. 3 ....

  • 3
  • 3
  • 165 m²
  • 4200 m²
  • Icod de Los Vinos
 • Ne shitje! Pricemimi ulur!
  Shtëpi e pavarur në El Tanque

  El Tanque, El Tanque

  € 258,000

  Shtëpi e bukur me qoshe të paluajtshme për shitje në El Tanque, Tenerife Veri Vend shumë i qetë i privilegjuar me pamje panoramike. Tre minuta me makinë nga ...

  • 4
  • 2
  • 300 m²
  • 750 m²
  • El Tanque
  • Vilë
 • Ne shitje! Pricemimi ulur!
  Shtëpia me pamje 360! Shtëpia më e lartë në malin Taco!

  Los Silos, Los Silos, Tenerife

  € 158,000

  PER SHITJE: Shtëpia e bollshme me pamje 360 ​​Los në Los Silos, Tenerife !! Shtëpia e fundit në rrugë dhe shtëpia më e lartë në të famshme ...

  • 3
  • 2
  • 200 m²
  • Los Silos
  • Shtëpia e vendit, Shtëpia
 • Ne shitje!
  Shtëpia me Verë + Tokë për Shitje Në Taucho !!

  Taucho, Adeje, Tenerife

  € 177,000

  PER SHITJE: Pronë e bukur në Taucho, Tenerife! Vend i përkryer për jetesë paqësore ose për qira profesionale! Mundësia për ta kthyer shtëpinë në dy të veçantë ...

  • 165 m²
  • 1582 m²
  • Adeje
  • Shtëpia e vendit, Shtëpia
 • Ne shitje!
  Shtëpia e bukur me Patio Në Arico !!

  Arico, Arico, Tenerife

  € 157,000

  PER SHITJE: Pronë e bollshme në Arico Viejo, Tenerife! Shtëpi e bukur e madhe në një vend të bukur! 5 dhoma gjumi, 2 kuzhina, 2 dhoma të gjallë, 3 banjo, ...

  • 5
  • 3
  • 250 m²
  • Arico
  • Shtëpia e vendit, Shtëpia
 • Ne shitje!
  Apartament i gjerë në qendrën e Porto De Santiago!

  Puerto de Santiago, Santiago del Teide, Tenerife

  € 150,000

  PER SHITJE: Apartament i bollshem ne qender te Porto de Santiago, Tenerife! 3 dhoma gjumi dhe dhomë e madhe e jetesës me kuzhinë. Tarracë qosheje panoramike. Private ...

  • 3
  • 1
  • 95 m²
  • Porto de Santiago
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Komplot Ndërtimi Urban me Pamje të Oqeanit Pranë Plaza De Tamaimo !!

  Tamaimo, Santiago del Teide, Tenerife

  € 87,000

  PER SHITJE: Profet i madh urbane pranë Plaza de Tamaimo, Tenerife! Vendndodhje e përkryer me pamje të oqeanit të kufizuar nga barranco e Tamaimo. Askush nuk do të ndërtojë ...

  • 1200 m²
  • Tamaimo
  • Tokë, parcelë
 • Ne shitje!
  Komplot Ndërtimi Urban me Pamje të Oqeanit Në Tamaimo !!

  Tamaimo, Santiago del Teide, Tenerife

  € 68,000

  PER SHITJE: 700 sq.m. pronë në Tamaimo, Tenerife! Komplot 100% i ndërtimeve urbane me pamje panoramike të oqeanit dhe malit! Vendndodhja e përsosur në pjesën e qetë ...

  • 88 m²
  • 683 m²
  • Tamaimo
  • Tokë, parcelë
 • Ne shitje!
  Premisat tregtare në rrugën kryesore për të bashkuar në Tamaimo!

  Tamaimo, Santiago del Teide, Tenerife

  € 200,000

  PER SHITJE: Ambiente te bollshme tregtare në qytetin Tamaimo në rrugën kryesore për Teide. Stacioni i autobusit pikërisht përpara zyrës….

  • 180 m²
  • Tamaimo
  • Komercial
 • Ne shitje!
  Ndërtesë apartamentesh në Shitje Në Qendrën e Tamaimo !!

  Tamaimo, Santiago del Teide, Tenerife

  Bëni një ofertë!

  PER SHITJE: Ndërtesë e re apartamentesh në qendër të Tamaimo, Santiago del Teide, Tenerife! Gjashtë me cilësi të lartë dy dhe tre dhoma gjumi, dy apartamente banjo ...

  • Tamaimo
  • Ndërtesë
 • Ne shitje!
  Apartament me Pishinë 300m Nga Plazhi!

  Las Caletillas, Candelaria, Tenerife

  € 210,000

  PER SHITJE: Pronë e madhe vetëm 300 metra larg plazhit me rërë në Las Caletillas, Tenerife!

  • 1
  • 1
  • Candelaria
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament me Pishinë 300m Nga Plazhi Në Las Caletillas!

  Las Caletillas, Candelaria, Tenerife

  € 185,000

  PER SHITJE: Pronë e madhe vetëm 300 metra larg plazhit me rërë në Las Caletillas, Tenerife!

  • 1
  • 1
  • Candelaria
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Shtëpi e bukur tradicionale për të rivendosur në La Orotava!

  La Orotava, La Orotava, Tenerife

  Bëni një ofertë!

  PER SHITJE: Shtëpi e bukur tradicionale në Pinolere, La Orotava, Tenerife! E vendosur në një vend magjik plot qetësi dhe traditë! Pranë qytetit të ...

  • 1
  • 1
  • 120 m²
  • 1500 m²
  • La Orotava
  • Shtëpia e vendit, Shtëpia
 • Ne shitje!
  Shtëpia e bollshme në Granadilla De Abona!

  Granadilla de Abona, Granadilla de Abona, Tenerife

  € 115,000

  PER SHITJE: Shtëpi e rivendosur së fundmi në Granadilla de Abona, Tenerife! Mundësia për të ndërtuar më shumë kate! Patio e gjerë e brendshme! Shtëpia është gati për të jetuar!

  • 3
  • 1
  • 150 m²
  • 150 m²
  • Granadilla de Abona
  • Shtëpi
 • Ne shitje!
  Apartament i bukur vetëm 100 metra nga plazhi me rërë !!

  Puertito de Guimar, Guimar, Tenerife

  Të shpallet!

  PER SHITJE: Apartament modern me plazh në Puertito de Guimar, Tenerife! Kompleks modern me pishinë vetëm 100 metra larg plazhit me rërë! Parking në ...

  • 1
  • 1
  • Guimar
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament i gjërë Bregdetar në El Poris !!

  El Porís, Arico, Tenerife

  € 169,000

  PER SHITJE: Pronë e gjërë bregdetare në El Poris, Tenerife! Një apartament i shkëlqyeshëm me pamje nga oqeani vetëm 150 metra larg ujit! Kompleksi i ruajtur mirë me aktivitet ...

  • 2
  • 1
  • 63 m²
  • El Porís
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament i gjerë + Parking në Los Cristianos!

  Los Cristianos, Arona, Tenerife

  Bëni një ofertë!

  PER SHITJE: Pronë e gjërë 3 dhoma gjumi në Los Cristianos, Tenerife! 200 metra larg plazhit! Kati 2. Salla e deponimit dhe vend parkimi garazh janë ...

  • 3
  • 2
  • 87 m²
  • Los Cristianos
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Shtëpia e Vjetër Koloniale për të Rivendosur Në Qendrën e Aronës !!

  Arona, Arona, Tenerife

  € 160,000

  PER SHITJE: Shtëpia e vjetër koloniale për tu rikthyer në qendër të qytetit të vjetër Arona, Tenerife! Vend shumë i mirë në një pjesë të qetë të ...

  • 5
  • 1
  • 300 m²
  • Arona
  • Shtëpia Koloniale, Shtëpia
 • Ne shitje!
  Shtëpi e madhe koloniale + Tokë në Qendrën e Aronës !!

  Arona, Arona, Tenerife

  € 242,000

  PER SHITJE: Shtëpi e madhe koloniale për tu rikthyer në qendër të qytetit të vjetër Arona, Tenerife! Vend shumë i mirë në një pjesë të qetë të ...

  • 362 m²
  • 1432 m²
  • Arona
  • Shtëpia Koloniale, Shtëpia
 • Ne shitje!
  Apartament i ri i bollshëm Pranë Playa De San Juan !!

  Agua Dulce, Guia de Isora, Tenerife

  € 121,000

  PER SHITJE: Pronë e re e gjerë vetëm 3 minuta larg nga plazhi i Playa de San Juan, Tenerife! Vendndodhja perfekte e një banimi të qetë ...

  • 3
  • 1
  • 75 m²
  • Plazh i San Juan
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament i ri i bollshëm Pranë Playa De San Juan !!

  Agua Dulce, Guia de Isora, Tenerife

  € 115,000

  PER SHITJE: Pronë e re e gjerë vetëm 3 minuta larg nga plazhi i Playa de San Juan, Tenerife! Vendndodhja perfekte e një banimi të qetë ...

  • 2
  • 1
  • 70 m²
  • Plazh i San Juan
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Finca-vilë me tokë, pishina private dhe pamje të oqeanit !!

  Fasnia, Fasnia, Tenerife

  € 390,000

  PER SHITJE: Pronë e madhe me pishinë private në Fasnia, Tenerife! Finca e bollshme me dy shtëpi të vendit dhe pishinë private! Pamje panoramike të oqeanit! Vetëm ...

  • 3
  • 2
  • 150 m²
  • 12000 m²
  • Fasnia
  • Finca, Vila
 • Ne shitje!
  Apartament me Big Terrace + Parking ne La Perla !!

  Playa de la Arena, Santiago del Teide, Tenerife

  € 249,000

  PER SHITJE: Pronë e bollshme me tarracë të madhe rrethore në Playa de la Arena, Tenerife! E vendosur në mënyrë të përkryer në qendër të Playa de la Arena, ...

  • 2
  • 2
  • 72 m²
  • Playa de la Arena
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament i madh i Tarracës 80 milion nga plazhi në Porto !!

  Puertito de Guimar, Guimar, Tenerife

  € 138,000

  PER SHITJE: pronë e bukur plazhi në Puertito de Guimar, Tenerife! Apartament i gjërë me 54 sq.m të mëdha. tarracë me pamje në luginën e Guimar! ...

  • 2
  • 1
  • 130 m²
  • Guimar
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament ne Los Abrigos 150m nga Oqeani !!

  Los Abrigos, Granadilla de Abona, Tenerife

  € 137,000

  Shitet apartament i bukur në Los Abrigos, Granadilla de Abona, Tenerife! Prona është e vendosur në një rrugë të qetë banimi vetëm 150 metra nga ...

  • 2
  • 1
  • 65 m²
  • Los Abrigos
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament 80 Metra Nga Oqeani Në Porto !!

  Puertito de Guimar, Guimar, Tenerife

  € 95,000

  Shitet apartament tre dhoma gjumi në Puertito de Guimar, Tenerife! Apartament i gjerë vetëm 80 metra larg oqeanit dhe 400 metra larg plazhit! ...

  • 3
  • 1
  • Guimar
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament i bukur Vetëm 70 metra nga plazhi !!

  Puertito de Guimar, Guimar, Tenerife

  € 134,000

  SHITJE: Një apartament i bukur në gjendje të njëjtë në Puertito de Guimar, Tenerife! Kompleks me cilësi të lartë me pishinë komunitare vetëm 70 metra larg plazhit! ...

  • 1
  • 1
  • 80 m²
  • Guimar
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament i bukur 200 metra nga plazhi !!

  Las Caletitas, Candelaria, Tenerife

  € 132,000

  Shitet apartament në krah të oqeanit në Las Caletitas, Candelaria, Tenerife! Apartament i ri ne gjendje perfekte vetem 200 metra larg plazhit. Pajisur plotësisht, mobiluar dhe ...

  • 2
  • 1
  • 70 m²
  • Candelaria
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Shtëpia e bollshme me pamje nga Oqeani Në Candelaria

  Candelaria, Candelaria, Tenerife

  € 379,000

  Shitet: Shtëpi e madhe në Candelaria, Tenerife! Vendndodhja e përsosur në një zonë të qetë 200 metra mbi nivelin e detit. Pamje të bukura panoramike për të ...

  • 4
  • 4
  • 400 m²
  • 1000 m²
  • Candelaria
  • Shtëpia e vendit, Shtëpia
 • Ne shitje!
  Zhvillimi i ri: Apartamente me parking privat në Alcala!

  Alcala, Guia de Isora, Tenerife

  nga € 142,800

  Për shitje: Zgjedhja e apartamenteve të reja në qendër të qytetit Alcala, Tenerife! Vendndodhja e përsosur në pjesën e qetë të qytetit vetëm në 5 minuta ...

  • 2, 3
  • 2
  • 70 m²
  • Alcala
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Tokë për Plantacionin e Ullinjve + Shtëpi + Ndarjet e Ujit!

  San Isidro, Granadilla de Abona, Tenerife

  € 145,000

  Shitet: Tokë bujqësore me shtëpi të papërfunduar në San Isidro, Granadilla de Abona, Tenerife! Vend shumë i mirë mbi Aeroportin e Jugut Reina Sofia. Perfect ...

  • 100 m²
  • 10000 m²
  • San Isidro
  • Shtëpia e vendit, ngastër
 • Ne shitje!
  Shtëpia e madhe me garazh privat në San Isidro

  San Isidro, Granadilla de Abona, Tenerife

  € 187,000

  Shitet: Shtëpia e bollshme pranë San Isidro, Granadilla de Aboba, Tenerife! Garazh i madh për 4 makina. Dy kuzhina. Patio e brendshme dhe pemishte për rritje ...

  • 5
  • 3
  • 330 m²
  • 250 m²
  • San Isidro
  • Shtëpia e vendit, Shtëpia
 • Ne shitje!
  Apartamenti i parë i linjës së oqeanit në Porto De Santiago

  Puerto de Santiago, Santiago del Teide, Tenerife

  € 175,000

  Shitet: Apartament i bollshëm i oqeanit në Puerto de Santiago, Tenerife! Vendndodhja qendrore afër Plazës. Vetëm 3 minuta më këmbë në plazhin La Arena, e vjetër ...

  • 3
  • 2
  • 90 m²
  • Porto de Santiago
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Shtëpia e gjërë me pishinë private në Adeje

  Adeje, Adeje, Tenerife

  € 680,000

  Shtëpia e bollshme për shitje në Adeje, Tenerife! Vendndodhja qendrore me distancën në këmbë nga e gjithë infrastruktura e qytetit. Pesë minuta me makinë në plazhe ...

  • 5
  • 3
  • 352 m²
  • 374 m²
  • Adeje
  • Shtëpia, Vila
 • Ne shitje!
  Penthouse e bollshme me pamje nga deti në Los Cristianos

  Los Cristianos, Arona, Tenerife

  € 475,000

  Për shitje: Penthouse e gjerë me dy kate në qendër të Los Cristianos, Tenerife! Pamje të bukura të oqeanit dhe malit. Zona e qetë brenda ecin distanca nga ...

  • 120 m²
  • Los Cristianos
  • Apartament, Shtëpi nën çati
 • Ne shitje!
  Ndërtimi i parcelës me licencë aktive në Guia De Isora!

  El Jaral, Guia de Isora, Tenerife

  € 55,000

  Shitet: Ndërtesë në El Jaral, Guia de Isora, Tenerife! Fshat piktoresk i qetë tradicional në jug të ishullit! Pamje të bukura panoramike ...

  • 198 m²
  • 420 m²
  • Guia de Isora
  • Tokë, parcelë
 • Ne shitje!
  Apartament i gjerë i Rreshtit të Oqeanit të Ri në Playa De La Arena!

  Playa de la Arena, Guia de Isora, Tenerife

  € 250,000

  Shitet apartament i madh në Playa de la Arena, Tenerife! Rreshti i parë i oqeanit! Apartamenti ka dy hyrje - nga rruga kryesore prapa ...

  • 2
  • 2
  • 100 m²
  • Playa de la Arena
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Gjysma e Ndërtesës Në Alcala

  Alcala, Guia de Isora, Tenerife

  € 345,000

  Për shitje 50% në ndërtesën në Alclala, Tenerife. Vend shumë i mirë vetëm në 400 metra larg oqeanit dhe 3 minuta më këmbë nga ...

  • 7
  • 3
  • 300 m²
  • Alcala
  • Ndërtesë
 • Ne shitje!
  New Town of Oceanside Townhouse në El Medano

  El Medano, Granadilla de Abona, Tenerife

  € 218,000

  Për shitje direkt nga zhvilluesi i saj: Qytet i gjerë i qytetit të ri në El Cabezo, Medano, Tenerife! Jutë e qetë komplekse në disa minuta në këmbë nga ...

  • 2
  • 2
  • El Medano
  • Condo / Townhome / Row Home, Duplex
 • Ne shitje!
  Apartament luksoz me pamje të oqeanit në Los Gigantes!

  Los Gigantes, Santiago del Teide, Tenerife

  € 379,000

  Apartament i gjerë luksoz për shitje në Los Gignates, Tenerife! 55 katrorë m. tarracë me pamje panoramike në shkëmbinjtë e oqeanit dhe Los Gigantes! Nxehtë ...

  • 2
  • 2
  • 172 m²
  • Los Gigantes
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament i gjerë me pamje nga deti në Adeje!

  Adeje, Adeje, Tenerife

  € 168,000

  Shitet: Një apartament i gjerë i mobiluar plotësisht në Adeje! Vendndodhje e mirë në qendër të qytetit të Adeje. Ballkoni me pamje nga deti ...

  • 3
  • 2
  • 100 m²
  • Adeje
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament modern me pamje nga deti në Playa Paraiso!

  Playa Paraiso, Adeje, Tenerife

  € 188,000

  Shitet apartament modern me pamje nga oqeani në Playa Paraiso, Tenerife! Vendndodhja e mirë në një kompleks të qetë në vetëm 350 larg oqeanit dhe ...

  • 2
  • 2
  • 72 m²
  • Playa Paraiso
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Shtëpia e bollshme + Finca Pranë Golf Buenavista!

  Buenavista del Norte, Buenavista del Norte, Tenerife

  € 300,000

  Shtëpia e ofertave me finca për shitje në Buenavista del Norte, Tenerife! Shtëpia është e vendosur në tokë urbane në një pjesë të qetë të ...

  • 4
  • 3
  • 200 m²
  • 900 m²
  • Buenavista del Norte
  • Shtëpia e vendit, Finca, Shtëpia
 • Ne shitje!
  Restorant me ambjentet e shitjes në Portin e Alcala, Tenerife!

  Alcala, Guia de Isora, Tenerife

  € 625,000

  Restorant me ambientet e biznesit për shitje në Alcala, Tenerife! Një nga lokalet më ekskluzive tregtare në zonën me pamje nga porti dhe ...

  • 300 m²
  • Alcala
  • Tregtar, Restorant
 • Ne shitje!
  Shtëpia e bukur e bollshme në Guia De Isora për të përfunduar në shijen tuaj!

  Tejina de Isora, Guia de Isora, Tenerife

  € 264,000

  Shitet shtepi 4-kateshe shume e gjere ne Tejina, Guia de Isora, Tenerife! Vend i mrekullueshëm me pamje panoramike të detit dhe vetëm brenda 10-15 minutave ...

  • 4
  • 3
  • 303 m²
  • Tejina de Isora
  • Shtëpi
 • Ne shitje!
  Shtëpia e qytetit me pishinë në Chayofa

  Chayofa, Arona, Tenerife

  € 207,000

  Shitet qytezë e bukur në kompleksin Los Halcones, Chayofa, Tenerife! Vend i përsosur në një lagje të qetë vetëm 4 minuta larg nga plazhet me rërë të ...

  • 2
  • 3
  • 95 m²
  • Arona
  • Shtëpi Condo / Townhome / Row
 • Ne shitje!
  Apartament i bukur në Santa Ursula!

  Santa Ursula, Santa Ursula, Tenerife

  € 104,000

  Apartament i bukur për shitje në Santa Ursula, Tenerife. Tri dhoma gjumi, dy tualete, dhomen e ndjenjes, kuzhine e pajisur plotësisht, oborr spanjol dhe një tarracë e pavarur me tufë! Parkim...

  • 3
  • 2
  • 76 m²
  • Santa Ursula
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Penthouse me pamje panoramike në La Orotava

  La Orotava, La Orotava, Tenerife

  € 165,000

  Apartament me bollëk apartament me shitje në La Orotava, Tenerife. Ndërtesë moderne e ndërtuar në vitin 2008. Garazh nëntokësor, ashensor dhe depo e veçantë. Tarracë e bukur me ...

  • 3
  • 2
  • 120 m²
  • La Orotava
  • Apartament, Shtëpi nën çati
 • Ne shitje!
  Shtëpia e vendit në Icod De Los Vinos

  Icod de Los Vinos, Icod de Los Vinos, Tenerife

  € 138,000

  Për shitje shtëpi të bukur në Icod de Los Vinos! Vendndodhja e bukur me shumë tiranje dhe pamje panoramike në oqean dhe mali Teide ....

  • 3
  • 2
  • 150 m²
  • 500 m²
  • Icod de Los Vinos
  • Shtëpia e vendit, Shtëpia
 • Ne shitje!
  Shtëpia e Madhe + Garazhi + Kopshti në Santa Ursula

  Santa Ursula, Santa Ursula, Tenerife

  € 257,000

  Shtëpia e bollshme për shitje në Santa Ursula, Tenerife. Pamje panoramike në oqean, luginë dhe malin Teide! Kopsht privat me pemë frutore. Big ...

  • 4
  • 4
  • 400 m²
  • 300 m²
  • Santa Ursula
  • Shtëpia e vendit, Shtëpia
 • Ne shitje!
  Zhvillimi i ri 150 metra nga oqeani!

  Las Aguas, San Juan de la Rambla, Tenerife

  nga € 75,100

  Apartamente të reja në shitje në San Juan de la Rambla, Tenerife! Një, dy ose tre apartamente dhoma gjumi në dispozicion. Secili apartament ka tarracë të veçantë çati ...

  • 1-3
  • 1-2
  • San Juan de la Rambla
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament i gjerë me pishinë dhe garazh

  Parque de la Reina, Arona, Tenerife

  € 154,000

  Shitet apartament i bollshëm në Parque de la Reina, Tenerife e Jugut. Tri dhoma gjumi, dy banjo, dhomen e ndjenjes, kuzhine dhe dhoma lavanderi. Tarracë me panoramike ...

  • 3
  • 2
  • 93 m²
  • Parque de la Reina
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament modern me bollëk + Garazh

  San Isidro, Granadilla de Abona, Tenerife

  € 106,000

  Apartament modern dhe i gjerë për shitje në San Isidro, Tenerife! Gjendje shumë e mirë dhe e mobiluar plotësisht. Tri dhoma gjumi, dy tualete, dhomen e ndjenjes, kuzhine, komod ...

  • 3
  • 2
  • 83 m²
  • San Isidro
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Plantacioni Papaya + Shtëpia afër Los Cristianos!

  La Reina, Arona, Tenerife

  € 682,500

  Mundësi e shkëlqyer biznesi! Në shitje për shkak të daljes në pension: Plantacioni papaja i punës bazuar në 30.000 sq.m. komplot me 3000 bimë! Eachdo bimë papaja jep kulmin ...

  • 200 m²
  • 30000 m²
  • Palm-mar
  • Shtëpia e vendit, Finca
 • Ne shitje!
  Shtëpia + Finca 10 minuta nga plazhi

  Arguayo, Santiago del Teide, Tenerife

  Bëni një ofertë!

  Finca me shtëpi të bollshme për shitje në Arguayo, Tenerife, Ishujt Kanarie. Vend i bukur dhe i qetë pranë fshatit Arguayo në Santiago del Teide. Vetem nje...

  • 2
  • 2
  • 250 m²
  • 6000 m²
  • Santiago del Teide
  • Shtëpia e Shtëpisë, Shtëpia, Vila
 • Ne shitje!
  Apartamente luksoze në zhvillim të ri "las Terrazas I & Ii"

  Sotaviento, Granadilla de Abona

  nga € 160,000

  Apartamente të reja për shitje në kompleksin rezidencial "Las Terrazas" dhe "Las terrazas II" në Sotaviento, El Medano, Tenerife. Ka 120 apartamente në shitje ...

  • 1-3
  • 1-3
  • El Medano
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Shtëpia e sapo ndërtuar në Garachico - Cilësia gjermane!

  Garachico, San Juan de Reparo, Tenerife

  € 380,000

  Shtëpi me ndërtime gjermane në San Juan de la Rambla, Garachico, Tenerife. Ndërtimi i fundit. Ndërtime me cilësi të lartë dhe materiale të sjellura nga Gjermania. Sistemi modern i ngrohjes me ...

  • 3
  • 2
  • 212 m²
  • 200 m²
  • Garachico
  • Shtëpia, Vila
 • Ne shitje!
  Finca shumë e madhe pranë Teide Park Kombëtar

  Granadilla de Abona, Granadilla de Abona

  € 425,000

  Finça e bukur për shitje në kufirin e Parkut Kombëtar të Teide. Pronë e madhe me vresht, 2 shtëpi dhe 2 rezervuarë uji. Të dy shtëpitë janë rinovuar dhe kanë ...

  • 410 m²
  • 12000 m²
  • Granadilla de Abona
  • Finca, Vila
 • Ne shitje!
  Casa Para Resturar En Las Portelas

  Las Portelas, Buenavista del Norte, Tenerife

  € 34,000

  Shtëpia për të rivendosur për shitje në Las Portelas, Buenavista del Norte, Tenerife.

  • 2
  • 1
  • 80 m²
  • Shtëpia e vendit, Shtëpia
 • Ne shitje!
  Penthouse luksoze në Los Gigantes

  Los Gigantes, Santiago del Teide, Tenerife

  € 425,000

  Luksoze apartament me apartament nën çati 13 për shitje në Los Gigantes, Tenerife. Pamje mahnitëse panoramike të shkëmbinjve, detit dhe ishujve fqinj. Excellent ...

  • 2
  • 3
  • 254 m²
  • Los Gigantes
  • Apartament, Shtëpi nën çati
 • Ne shitje!
  Vila e gjërë në El Galeon, Adeje, Tenerife e Jugut

  Adeje, Adeje 38670, Tenerife

  € 459,000

  Vile për shitje në "La Capitana", El Galeon, Adeje, Tenerife e Jugut, Canary Isalnds, Spanjë. Vilë 4 dhoma gjumi me pishinë private në El Galeon - një nga ...

  • 4
  • 2
  • 240 m²
  • 600 m²
  • Adeje
  • Vilë
 • Ne shitje!
  Ndërtimi i parcelës direkt në plazh, Tenerife Jug

  Las Eras, Arico

  € 95,000

  Komplot ndërtimi shumë i vendosur drejtpërdrejt në plazhin në Las Eras, në bregdetin jugor të Tenerife. Vend i përhapur shumë i njohur. Shtë e mundur për të ndërtuar 2 ...

  • 291 m²
  • Las Eras
  • tokë
 • Ne shitje!
  Shtëpia me Pamjet e Oqeanit të Diellit

  Igueste,

  € 170,000

  Shtëpia e bollshme dhe e mirëmbajtur shumë mirë për shitje në fshatin tropikal të Igueste. Shijoni diell të bukur nga tarracat! Moti i ngrohtë gjatë gjithë vitit…

  • 5
  • 3
  • 180 m²
  • 100 m²
  • Igueste
  • Shtëpi
 • Ne shitje!
  Shtëpia + Premisa të mëdha tregtare

  Santiago del Teide, Santiago del Teide

  Bëni një ofertë!

  Lokale të mëdha tregtare dhe një shtëpi banimi për shitje në Santiago del Teide, Tenerife. Vendndodhja e përsosur - vetëm një minutë larg autostradës TF-1 ...

  • 1,300 m²
  • 494 m²
  • Santiago del Teide
  • Tregtar, Shtëpi
 • Ne shitje!
  Townhouse Townhouse Town Në Adeje, Tenerife e Jugut

  Adeje, Adeje 38670, Tenerife

  € 338,000

  Shtëpia e qytetit për shitje në El Galeon, Adeje, Tenerife e Jugut, Canary Isalnds, Spanjë. Shtëpia është e vendosur në 3 nivele: Kati i parë: garazh i madh për 1 ...

  • 3
  • 2
  • 185 m²
  • Adeje
  • Shtëpi Condo / Townhome / Row
 • Ne shitje!
  Shtëpi shumë moderne, me pamje mahnitëse në Luginën Tamaimo

  Tamaimo, Santiago del Teide 38683, Tenerife

  € 165,000

  Shtëpi e madhe, moderne, për shitje në Tamaimo, me pamje mahnitëse në Luginën Tamaimo dhe Oqeanin Atlantik, në vend, me klimë shumë të butë, madje ...

  • 3
  • 2
  • 127 m²
  • Los Gigantes, Playa de la Arena, Porto de Santiago
  • Shtëpi
 • Ne shitje!
  Shtëpia 5-katëshe e Bregdetit!

  La Caleta de Guimar, Guimar

  € 132,000

  Shtëpi e madhe oceanfront për shitje në La Caleta de Guimar, Tenerife e Jugut. Vetëm 15 metra larg oqeanit, 5 kate, garazh. Në gjendje të mirë. Qetë ...

  • 3
  • 3
  • 250 m²
  • La Caleta de Guimar
  • Condo / Townhome / Shtëpi Row, Shtëpi
 • Ne shitje!
  Shtëpia e përparme e Oqeanit të gjerë në Punta Negra, Playa De La Arena

  Playa de la Arena, Santiago del Teide

  € 845,000

  Shtëpi e bollshme e shkëputur në vetëm 10 metra larg oqeanit. Një nga lagjet më të mira në Tenerife. Pishina e komunitetit. Garazh privat. Dielli nga ...

  • 5
  • 4
  • 300 m²
  • 320 m²
  • Playa de la Arena
  • Vilë
 • Ne shitje!
  Vila e madhe koloniale me pamje panoramike!

  Santa Ursula, Santa Ursula

  € 559,000

  Shtëpi e madhe koloniale për shitje në Santa Ursula, Tenerife. Vendndodhja strategjike direkt mbi Mirador de Humboldt - një nga pikëpamjet kryesore të Tenerife ....

  • 4
  • 3
  • 537 m²
  • 1303 m²
  • Santa Ursula
  • Vilë
 • Ne shitje!
  Shtëpia e Dytë Nga Katedralja De La Laguna

  La Laguna, La Laguna

  € 625,000

  Për shitje shtëpi klasike spanjolle disa hapa larg nga Katedralja e La Laguna - ndërtesa më e rëndësishme historike në Tenerife. Restauruar plotësisht dhe ...

  • 9
  • 2
  • 326 m²
  • 163 m²
  • La Laguna
  • Ndërtesa, Shtëpia
 • Ne shitje!
  Shtëpia me Pemishte Ekologjike

  San Juan de la Rambla, San Juan de la Rambla

  € 175,000

  Shitet shtepi e bollshme me kopsht dhe pemishte ne San Juan de la Rambla, Tenerife. Vend i qetë dhe i sigurt 15 minuta larg oqeanit….

  • 4
  • 1
  • 260 m²
  • 1950 m²
  • San Juan de la Rambla
  • Shtëpia e vendit, Shtëpia
 • Ne shitje!
  Rezidencë e qytetit për përdorim hoteliere. La Orotava

  La Orotava, La Orotava

  € 640,000

  Filloni biznesin tuaj të hotelit në Tenerife! Shtëpi e madhe për shitje në qendrën historike të La Orotava, afër Puerto de La Cruz. Elegant ...

  • 24
  • 6
  • 924 m²
  • 715 m²
  • La Orotava
  • Hotel, Vila
 • Ne shitje!
  Shtëpia me Pamje Në Igueste Tropikale

  Igueste, Santa Cruz de Tenerife

  € 110,000

  Shtëpia e bollshme me pamje për shitje në Igueste, Santa Cruz de Tenerife. Vendndodhja ekskluzive në Igueste të bukur - fshat me rrugë shkallësh. Tropikal...

  • 3
  • 2
  • 110 m²
  • 129 m²
  • Igueste
  • Shtëpia e vendit, Shtëpia
 • Ne shitje!
  Ndërtimi i parcelave me pamje panoramike afër Puerto De La Cruz, Tenerife

  El Sauzal, El Sauzal

  € 120,000

  Tokë për shitje në një nga rajonet më të mira në Tenerife - El Sauzal, pranë Muzeut të Verës. Mimi përfshin projektin ...

  • 413 m²
  • El Sauzal
  • tokë
 • Ne shitje!
  Ndërtimi i parcelës në Chio !!

  Chio, Guia de Isora

  € 42,000

  Tokë shumë e vendosur mirë me leje për të ndërtuar në pjesën e vjetër të Chio. Komploti i fundit në qytet - askush nuk mund të ndërtojë para ...

  • 1500 m²
  • Chio
  • tokë
 • Ne shitje!
  Apartament i Rinovuar i Madh në Porto De Santiago!

  Puerto de Santiago, Santiago del Teide, Tenerife

  SHITUR

  PER SHITJE: Apartament me 3 dhoma gjumi ne qender te Porto de Santiago, Tenerife! Rinovuar kohët e fundit, të pajisura plotësisht dhe mobiluar. 10 minuta largim vals nga ...

  • 3
  • 1
  • 80 m²
  • Porto de Santiago
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Shtëpia në qytetin e vjetër Puerto De Santiago, Chica Beach

  Porto de Santiago, Santiago del Teide

  SHITUR

  Shtëpi e gjërë e qytetit për shitje në portin e vjetër të peshkimit të Porto de Santiago, 100 metra nga plazhi Chica. Vendndodhja perfekte. Mundësia për të pasur biznes ...

  • 4
  • 2
  • 125 m²
  • 60 m²
  • Porto de Santiago
  • Shtëpi
 • Ne shitje!
  Vila Malore Në Zonën Los Gignates, Tenerife Jug-perëndim

  La Caldera, Santiago del Teide 38683

  SHITUR

  Vendndodhja e dobishme. Vetëm 5 minuta udhëtim nga plazhi. Pamje panoramike. Kopsht privat. Kuzhinë e hapur me një bar. Garazh i madh. Pozitiviteti për të ndërtuar edhe një ...

  • 3
  • 2
  • 290 m²
  • 2000 m²
  • Los Gigantes
  • Vilë