200 listat e gjetura
Rezultatet e ngarkimit…
Gjeni një shtëpi
Duke kërkuar:per ShitjeMbyll hartën
 • Ne shitje!
  Dream Home In Masca Magjike, Tenerife !!

  Masca, Buenavista del Norte, Tenerife

  € 265,000

  Shtëpi e vendosur në mënyrë perfekte për shitje në fshatin e bukur të Masca, Tenerife !! Kjo është shtëpia më e lartë e vendosur në Masca! Nuk ka ndërtesa të tjera ...

  • 5
  • 3
  • 260 m²
  • 515 m²
  • Maskara
  • Shtëpia e Shtëpisë, Shtëpia, Vila
 • Ne shitje!
  Apartament Oceanfront Me Pishinë !!

  Los Silos, Los Silos, Tenerife

  € 105,000

  SHITJE: Apartamenti i parë i rreshtit të oqeanit në Playa Sibora, Tenerife !! Pamje mahnitëse panoramike !! Vendndodhja e përsosur drejtpërdrejt në oqean! Komunitet i mirëmbajtur me det të madh ...

  • 1
  • 1
  • 54 m²
  • Los Silos
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Shtëpia e Madhe me pamje panoramike Pranë Golf Buenavista

  Buenavista del Norte, Buenavista del Norte, Tenerife

  € 255,000

  Shtëpia e bollshme për shitje në qytetin e kushtueshëm Buenavista del Norte, Tenerife! Vend shumë i mirë në rreshtin e parë. Askush nuk do të ndërtojë para ...

  • 3
  • 3
  • 300 m²
  • 221 m²
  • Buenavista del Norte
  • Shtëpia, Vila
 • Ne shitje!
  Shtëpi njëkatëshe në vatrën e Amerikës Las!

  Las Americas, Adeje, Tenerife

  € 375,000

  SHITET: Shtëpi njëkatëshe në qoshe është në qendër të Playa de las Americas, në një vend të qetë. Ndodhet afër Magmës, parkut Siam ...

  • 3
  • 2
  • 100 m²
  • 120 m²
  • Adeje
  • Condo / Townhome / Shtëpi Row, Shtëpi
 • Ne shitje! Pricemimi ulur!
  Apartament i mrekullueshëm i Oqeanit Front! Plotësisht i ri!

  Los Silos, Los Silos, Tenerife

  € 89,000

  SHITJE në Playa Sibora, Puertito de Los Silos, Tenerife! Apartament i bukur dhe elegant i bregdetit në El Puertito i dizajnuar nga arkitekti italian. Plotësisht i ri ...

  • 1
  • 1
  • Los Silos
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Penthouse Oceanfront + Pishinë !!

  Los Silos, Los Silos, Tenerife

  € 92,000

  PER SHITJE: Pronë e mahnitshme në radhën e parë të oqeanit në Puertito de Los Silos, Tenerife! Apartament me dy dhoma gjumi apartament nën çati në katin e 8-të me ...

  • 2
  • 1
  • 55 m²
  • Los Silos
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament ekskluziv i bregdetit me tarracë të mahnitshme!

  Playa de la Arena, Santiago del Teide

  € 199,000

  Shitet apartament ekskluziv i rreshtit të parë të oqeanit në Playa de la Arena, Tenerife! Ndihet sikur jeton në një anije lundrimi. Tarracë është plotësisht ...

  • 1
  • 1
  • 50 m²
  • Playa de la Arena
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Shtëpia me pamje panoramike 100m larg oqeanit!

  Punta de Hidalgo, La Laguna, Tenerife

  € 69,000

  Projekt i shkëlqyeshëm rinovimi në Punta del Hidalgo, Tenerife! Vendndodhja perfekte me pamje panoramike të hapur të oqeanit! Vetëm 100 metra larg detit, portit, natyror ...

  • 2
  • 1
  • 65 m²
  • Bajamar
  • Shtëpi
 • Ne shitje!
  Apartament i bollshëm i Oqeanit në Playa Arena!

  Playa de la Arena, Santiago del Teide, Tenerife

  € 159,900

  Apartament i bukur në 50 metra larg oqeanit në Playa de la Arena, Tenerife! Vendndodhja perfekte në pjesën më të mirë të qytetit! Panoramic ...

  • 2
  • 1
  • 69 m²
  • Playa de la Arena
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Komplot Urban me Shtëpinë e Pambaruar dhe Pamjet e Oqeanit Panoramik!

  Arguayo, Santiago del Teide, Tenerife

  € 38,000

  Tokë me shtëpi të papërfunduar në Arguayo, Santiago del Teide për shitje. Pamje të bukura drejt oqeanit dhe ishujve! Tokë urbane prej 60mtrs2, gjeo-lokacioni ...

  • 60 m²
  • Arguayo
  • Finca, Shtëpia, Toka
 • Ne shitje!
  Apartament modern në afërsi të plazhit La Tejita, El Medano!

  El Medano, Granadilla de Abona, Tenerife

  € 225,000

  Përshkrimi: Apartament në Las Terrazas de Sotavento i vendosur në La Tejita, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, kuzhinë amerikane, kati 2, sipërfaqja e brendshme 88 m², ...

  • 2
  • 2
  • 108 m²
  • El Medano
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament papafingo Pranë plazhit në Bajamar!

  Bajamar, La Laguna, Tenerife

  € 109,000

  SHITJE: Apartament papafingo në Bajamar, Tenerife! Pronë mbresëlënëse që lehtë mund të shndërrohet në një hapësirë ​​jetese! Brenda sipërfaqes prej 107 metrash dhe ...

  • 140 m²
  • Bajamar
  • Apartament, komercial
 • Ne shitje!
  Shtëpi e madhe me pamje të mahnitshme dhe shpellë private !!

  Santa Cruz de Tenerife, Santa Cruz de Tenerife, Tenerife

  € 215,000

  OPPORTUNITY! Pronë unike në Santa Cruz, në ngjitjen e Campitos. Me një sipërfaqe totale 100m2, në 3 kate. Rinovuar plotësisht dhe ...

  • 2
  • 3
  • 100 m²
  • Santa Cruz de Tenerife
  • Shtëpia, Penthouse
 • Ne shitje!
  Penthouse e rinovuar me stil është qendra e Adeje!

  Adeje, Adeje, Tenerife

  € 162,000

  Shitet ne qender te Adeje! Apartament me apartament nën çati i dekoruar bukur i rinovuar plotësisht disa muaj më parë me materialet me cilësi më të lartë! Vetëm një ...

  • 1
  • 1
  • 58 m²
  • Adeje
  • Apartament, Shtëpi nën çati
 • Ne shitje!
  Shtëpia e bukur afër Playa De San Juan!

  Playa de San Juan, Guia de Isora, Tenerife

  € 230,000

  Piedra Hicada, Guia de Isora, Tenerife! Në shitje kjo shtëpi e bukur gjysmë e shkëputur, ku drita natyrale dhe relaksimi janë protagonistët absolut! Ajo është e vendosur ...

  • 4
  • 3
  • 130 m²
  • Plazh i San Juan
  • Condo / Townhome / Shtëpi Row, Shtëpi
 • Ne shitje!
  Apartament i gjërë me 2 tarraca në Playa San Marcos!

  Playa San Marcos, Icod de Los Vinos, Tenerife

  € 129,000

  Apartament prej 55 m2 + tarracë prej 49 m2. Pamje panoramike në det dhe male! Dy tarraca! Tarraca anësore është dhomë me diell ...

  • 2
  • 1
  • 104 m²
  • Icod de Los Vinos
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament me pamje panoramike në plazhin e San Marcos!

  Playa San Marcos, Icod de Los Vinos, Tenerife

  € 129,000

  Apartament 2 + XNUMX i bukur për shitje në San Marcos Beach, Tenerife! Gjendje shume e mire! Tarracë e mahnitshme me pamje nga oqeani, gjiri dhe i gjithë ...

  • 2
  • 1
  • 65 m²
  • Icod de Los Vinos
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament i rinovuar në Playa San Marcos!

  Playa San Marcos, Icod de Los Vinos, Tenerife

  € 99,000

  Për Shitje në Playa San Marcos, Tenerife! Apartament i bukur i rinovuar me pamje nga oqeani dhe plazhi. Gjendje shume e mire! Tarracë shtesë e ftohtë në ...

  • 1
  • 1
  • 55 m²
  • Icod de Los Vinos
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Shtëpia Pranë plazhit Las Teresitas!

  San Andres, Santa Cruz de Tenerife, Tenerife

  € 79,000

  Shitet: Shtëpia afër plazhit Las Teresitas në San Andres, Tenerife! Shtëpi e mrekullueshme për të reformuar me mundësinë e ndarjes në dy shtëpi, ideale ...

  • 6
  • 2
  • 100 m²
  • Las Teresitas
  • Hoteli, Shtëpia, Investimi
 • Ne shitje!
  Shtëpia 200m nga Oqeani Në La Caleta!

  La Caleta de Interián, Garachico, Tenerife

  € 67,000

  Për shitje: shtëpi për të rinovuar në La Caleta de Interian, Garachico, Tenerife! Shtëpi komode në një rrugë të qetë në lees se 200m nga ...

  • 2
  • 1
  • 84 m²
  • Garachico
  • Shtëpi
 • Ne shitje!
  Apartament i sapo ndërtuar në El Medano!

  El Medano, Granadilla de Abona, Tenerife

  € 252,000

  Apartament i ri me 2 dhoma gjumi, 1 banjo, tarracë dhe kopsht prej 150 metrash në total në kompleksin e ri në El Medano, Tenerife! ...

  • 2
  • 1
  • 150 m²
  • El Medano
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament i rinovuar në Playa De San Juan!

  Playa de San Juan, Guia de Isora, Tenerife

  € 135,000

  Apartament 2 + dhoma super e ndritshme në një pjesë të qetë të Playa de San Juan, Tenerife! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne ...

  • 2
  • 1
  • Plazh i San Juan
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament Pranë plazhit Las Teresitas!

  San Andres, Santa Cruz de Tenerife, Tenerife

  € 115,000

  Për shitje: Apartament i bollshëm në San Andres, Tenerife! E vendosur në një pjesë të qetë të qytetit në 1 km nga plazhi i famshëm Las Teresitas. E bukur...

  • 3
  • 1
  • 80 m²
  • Las Teresitas
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament i bukur në Los Gigantes!

  Los Gigantes, Santiago del Teide, Tenerife

  € 160,000

  Apartament i bukur në Los Gigantes, Tenerife! Pamje panoramike në oqean, shkëmbinjtë dhe marina e Los Gigantes. Vend i përsosur në një të qetë ...

  • 1
  • 1
  • 50 m²
  • Los Gigantes
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Shtëpia Stylish Në Alcalá 50m Nga Oqeani!

  Alcala, Guia de Isora, Tenerife

  € 335,000

  Shitet: Shtëpi 4 dhoma gjumi në vatër të Alcala, Guia de Isora, Tenerife! Vendndodhja e përsosur vetëm 50 metra larg oqeanit, disa hapa ...

  • 4
  • 2
  • 150 m²
  • Alcala
  • Shtëpi
 • Ne shitje! Pricemimi ulur!
  Restorant + Shtëpi + Tokë! Qira-to-vet!

  La Montañeta, Garachico, Tenerife

  € 195,000

  ICEMIMI I REDUKTUAR! DUHET 195.000 € për Blerje-Tani ose 250.000 € për Qira-në pronësi! Biznes perfekt LIFESTYLE dhe mundësi investimi në Tenerife! Gjithë në një: Restorant i madh, shtëpi e bollshme dhe ...

  • 615 m²
  • 4000 m²
  • Garachico
  • Tregtar, Shtëpi Vendi, Finca, Shtëpi, Restorant
 • Ne shitje!
  Shtëpi komode me pamje dhe kopsht

  Las Manchas, Santiago del Teide, Tenerife

  € 158,000

  PER SHITJE: Shtepi komode ne fshatin e bukur te Las Manchas, Santiago del Teide, Tenerife! Pamje panoramike 360º në oqean, luginë dhe La ...

  • 3
  • 2
  • 90 m²
  • 400 m²
  • Santiago del Teide
  • Shtëpia e vendit, Shtëpia
 • Ne shitje!
  Apartament me licencë turistike në Arona!

  Arona, Arona, Tenerife

  € 79,900

  Shitet apartament me licencë turistike në Arona, Tenerife! Apartamenti përbëhet nga 1 dhomë gjumi, 1 banjo, dhomen e ndjenjes me kuzhinë, oborr spanjol dhe ...

  • 1
  • 1
  • 55 m²
  • Apartament
 • Ne shitje! Pricemimi ulur!
  Shtëpia në Alcalá, Tenerife me Leje Turistike !!

  Alcala, Guia de Isora, Tenerife

  € 229,000

  Shitet në Alcala, Tenerife! Shtëpi e bollshme në 3 nivele: Kati i parë: dhomë e gjallë, kuzhinë dhe wc. Kati i parë: 1 dhoma gjumi, 3 me private ...

  • 4
  • 2
  • 180 m²
  • Alcala
  • Condo / Townhome / Shtëpi Row, Shtëpi
 • Ne shitje!
  Penthouse 50m nga Oqeani Në Las Galletas, Arona!

  Las Galletas, Arona, Tenerife

  € 82,000

  Apartament për shitje në Las Galletas, Arona, Tenerife. Pamje të mrekullueshme të detit! E vendosur në mënyrë të përsosur pranë plazhit në qendër të qytetit! Pricemimi i pamposhtur! ...

  • 1
  • 45 m²
  • Arona
  • Apartament, Shtëpi nën çati
 • Ne shitje!
  Dupleks me Garazhe, Pishina dhe Pamje të Oqeanit Panoramik!

  Las Caletillas, Candelaria, Tenerife

  € 190,000

  PER SHITJE ne Las Caletillas, Candelarias, Tenerife! Dupleks i gjerë me 85m2 tarracë e ndërtuar + 35m me pamje panoramike të oqeanit. Ka një ashensor, garazh ...

  • 2
  • 2
  • 85 m²
  • Candelaria
  • Apartament, Condo / Shtëpi Shtëpi / Row, Duplex
 • Ne shitje!
  Apartamenti ne katin e 10-te me pamje panoramike ne Playa Paraiso!

  Playa Paraiso, Adeje, Tenerife

  € 168,000

  Apartament i bukur për shitje në Playa Paraíso, Tenerife para Kafe Hard Rock! Apartamenti ndodhet në Paraíso del Sur ...

  • 1
  • 1
  • 46 m²
  • Adeje
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Shtëpia për të Rivendosur + Tokën me Pamje Në Taucho, Adeje!

  Taucho, Adeje, Tenerife

  € 69,000

  • 113 m²
  • 203 m²
  • Adeje
  • Shtëpia e vendit, Shtëpia
 • Ne shitje!
  Finca Me Vreshtat dhe Pamjet e Oqeanit Panoramik!

  Guia de Isora, Guia de Isora, Tenerife

  € 99,000

  PER SHITJE: Finça e bukur në Jaral, Guia de Isora, Tenerife! Finca me pamje panoramike të mahnitshme mbi bregdetin nga Adeje tek Los Gigantes! Dy ...

  • 5400 m²
  • Guia de Isora
  • Shtëpia e vendit, Finca, Shtëpia, Kantina
 • Ne shitje!
  Finca me pamje fantastike në iPod!

  Icod de Los Vinos,, Tenerife

  € 55,000

  PER SHITJE: Finca me pamje panoramike fantastike ne Icod de Los Vinos, Tenerife! Vend i bukur! Asnjë fqinj direkt! Qasje e lehtë me një makinë. The ...

  • 90 m²
  • 4400 m²
  • Icod de Los Vinos
  • Shtëpia e vendit, Finca, Shtëpia
 • Ne shitje!
  Shtëpia e bukur e vendit për Shitje afër Taganana!

  Taganana, Santa Cruz de Tenerife, Tenerife

  Bëni një ofertë!

  Shtëpi e bukur fshat në zonën Taganana, Tenerife! 80 sq.m. shtëpi në 800 sq.m. komplot, një dhomë dyshe, një banjo, dhomë të gjallë, kuzhinë e pajisur. Pronës ...

  • 1
  • 1
  • 80 m²
  • 800 m²
  • Taganana
  • Shtëpia e vendit, Finca, Shtëpia
 • Ne shitje!
  Apartament ekonomik pranë plazhit në El Poris!

  El Porís, Arico, Tenerife

  € 79,000

  Për Shitje: Një apartament i vogël komod për shitje në El Poris de Abona, Tenerife disa metra larg plazhit dhe shëtitores! Apartamenti eshte ...

  • 1
  • 1
  • 56 m²
  • El Porís
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament i gjerë në Playa De San Juan!

  Playa de San Juan, Guia de Isora, Tenerife

  € 229,000

  Apartament për shitje në gjendje shumë të mirë dhe shumë i vendosur në Playa de San Juan, Guia de Isora, Tenerife. Isshtë i mobiluar plotësisht, ...

  • 3
  • 2
  • 80 m²
  • Plazh i San Juan
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament ne Laguna Park I

  Las Americas, Adeje, Tenerife

  € 189,000

  Për Shitje: Apartament në Laguna Park I i vendosur në Las Americas (Costa Adeje), Tenerife! 1 dhoma gjumi, 1 banjo, kuzhine e pavarur, kati numër 2, brendësia ...

  • 1
  • 1
  • 60 m²
  • Adeje
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Villa Në Crab Island, Los Gigantes!

  Los Gigantes, Santiago del Teide, Tenerife

  € 850,000

  Për shitje: Shtëpi e bollshme me oborr spanjol, pishinë dhe garazh në Crab Island, Los Gignates, Tenerife! Shtëpia përbëhet nga një të gjallë ...

  • 2
  • 2
  • 320 m²
  • Los Gigantes
  • Shtëpia, Vila
 • Ne shitje!
  Dy apartamente me pamje mahnitëse për shkëmbinjtë Los Gigantes!

  Los Gigantes, Santiago del Teide, Tenerife

  € 375,000

  Pronë e vendosur në mënyrë perfekte në fund të një rruge të qetë banimi me pamje madhështore për shkëmbinjtë Los Gigantes, Santiago del Teide, Tenerife! Këto dy ...

  • 3
  • 2
  • 155 m²
  • Los Gigantes
  • Apartament, Condo / Shtëpi Shtëpi / Shtëpi Row, Shtëpi
 • Ne shitje!
  Perfectly vendosur apartament në frontin e La Arena Beach!

  Playa de la Arena, Santiago del Teide, Tenerife

  € 134,000

  Për Shitje: Apartament në urbanizimin "Tagara", Playa de la Arena, Tenerife! Vendndodhja e përsosur më pak se 100 metra nga plazhi me rërë La Arena! Tarracë me diell ...

  • 1
  • 1
  • 55 m²
  • Playa de la Arena
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament Front Beach në Playa De San Juan!

  Playa de San Juan, Guia de Isora, Tenerife

  € 255,000

  PER SHITJE: Një apartament i gjerë dhe modern në bregdet në vatër të Playa de San Juan, Tenerife! Vend ekskluziv direkt para ...

  • 3
  • 2
  • 90 m²
  • Plazh i San Juan
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Rreshti i Parë i Oqeanit të Madh në El Medano!

  El Medano, Granadilla de Abona, Tenerife

  € 315,000

  PER SHITJE: Pronë e bukur e bollshme në frontin e oqeanit El Medano, Tenerife! Shtëpi e qytetit tre-katëshe me garazh privat me hyrje të drejtpërdrejtë nga garazhi në ...

  • 3
  • 3
  • 290 m²
  • El Medano
  • Condo / Townhome / Shtëpi Row, Shtëpi
 • Ne shitje!
  Shtëpia e përparme e Oqeanit të gjerë në Punta Negra, Playa De La Arena

  Playa de la Arena, Santiago del Teide, Tenerife

  € 685,000

  Shtëpi e bollshme e shkëputur në vetëm 10 metra larg oqeanit. Një nga lagjet më të mira në Tenerife. Pishina e komunitetit. Garazh privat. Dielli nga ...

  • 5
  • 4
  • 240 m²
  • Playa de la Arena
  • Shtëpia, Vila
 • Ne shitje!
  Apartament me pamje nga deti në Palm Mar!

  Palm Mar, Arona, Tenerife

  € 199,000

  SHITJE: Apartament në urbanizimin "Flamingo" në Palm-mar, Tenerife! Lokacioni shumë qendror vetëm 450 metra larg detit. Pamje panoramike mbi qytetin ...

  • 2
  • 1
  • Palme-mar
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Shtëpia e Madhe Direkt në Oqean pa Fqinjët!

  Valle de Guerra, La Laguna, Tenerife

  € 198,000

  Për Shitje: Shtëpi e bukur dhe e bollshme direkt në oqean në bashkinë e La Laguna, Tenerife! Vendndodhja unike! Linja e parë e detit! ...

  • 4
  • 2
  • 200 m²
  • Punta del Hidalgo
  • Shtëpi
 • Ne shitje!
  Apartamenti i kopshtit me pamje nga deti Pranë plazhit La Tejita!

  El Medano, Granadilla de Abona, Tenerife

  € 210,000

  PER SHITJE: Një apartament i shkëlqyeshëm me pamje kopsht dhe oqean në El Medano, Tenrife! Apartament 2 dhoma gjumi (10m + 8m) + 1 dhomë pa dritare ...

  • 2
  • 1
  • 122 m²
  • El Medano
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament i madh 50m nga plazhi në Qendrën Puerto De La Cruz !!

  Puerto de la Cruz, Puerto de la Cruz, Tenerife

  € 159,000

  PER SHITJE: Apartament i gjërë vetëm 50 metra larg plazhit në vatër të Purto de La Cruz !! Vendndodhja e përsosur vetëm disa hapa larg ...

  • 2
  • 3
  • 80 m²
  • Puerto de la Cruz
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament i bukur në San Isidro!

  San Isidro, Granadilla de Abona, Tenerife

  € 79,000

  SHITJE: ndarje në San Isidro, Tenerife e vendosur shumë mirë, në mes të avenida Santa Cruz. Kuzhinë e plotë në gjendje të mirë, një banjo, ...

  • 1
  • 1
  • San Isidro
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament 100m nga Oqeani!

  Puerto de Santiago, Santiago del Teide, Tenerife

  € 139,000

  Për shitje: Apartament në Porto Santiago 100 metra nga plazhi. Shtë një apartament i vendosur në katin e parë ku në atë ...

  • 1
  • 1
  • 52 m²
  • Porto de Santiago
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament i Hapur i Plazhit të Hapur 215 sq.m.!

  Radazul, Candelaria, Tenerife

  € 440,000

  Për shitje: Apartament i bollshëm dhe luksoz i plazhit në Radazul, Tenerife! Zonë e bukur turistik pranë kryeqytetit të Santa Cruz. Panoramike e mahnitshme ...

  • 5
  • 3
  • 215 m²
  • Candelaria
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament Front Beach - Playa Chica

  Puerto de Santiago, Santiago del Teide, Tenerife

  € 137,000

  Për shitje: Apartament para oqeanit afër Playa Chica, Tenerife! Vendosur në mënyrë të vendosur në qendër të qytetit të vjetër në Porto de Santiago! Pamje të mahnitshme për të ...

  • 2
  • 1
  • 70 m²
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Plazhi Centrik Apartament Jardin Në Porto De La Cruz

  Puerto de la Cruz, Puerto de la Cruz, Tenerife

  € 205,000

  PER SHITJE: Apartament i vendosur në mënyrë perfekte në qendër të Porto de la Cruz, përballë plazhit të Jardin! Vendndodhja më e mirë në Porto de ...

  • 2
  • 1
  • 60 m²
  • Puerto de la Cruz
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament i lirë në gjendje të mirë!

  Los Realejos, Los Realejos, Tenerife

  € 69,500

  Shitet në Los Realejos, Tenerife: Apartament i lirë me 2 dhoma gjumi në gjendje të mirë më pak se 2 km nga plazhi! Ndërtesë moderne e mbajtur mirë ...

  • 2
  • 1
  • 54 m²
  • Los Realejos
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartamenti i Rinovuar Në Kanaret Vila, Adeje

  Adeje, Adeje, Tenerife

  € 129,000

  Shitet në Kosta Adeje, Tenerife: Apartament i rinovuar së fundmi në "Villas Canarias" pranë qendrës tregtare "Gran Sur". Vend shumë i mirë brenda kompleksit. Low ...

  • 1
  • 1
  • 55 m²
  • Adeje
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Shtëpia e vendit në Tiera Del Trigo

  Tierra del Trigo, Los Silos, Tenerife

  € 74,000

  Për shitje në Tenerife: Shtëpi komode e fshatit në Tiera del Trigo, Los Silos. Vend i shkëlqyeshëm në rrugën kryesore në një nga më ...

  • 2
  • 1
  • 50 m²
  • Los Silos
  • Shtëpia e vendit, Shtëpia
 • Ne shitje! Pricemimi ulur!
  Shtëpia e Shpellës Beachfront, Tenerife në Bregun e Jugut

  Candelaria, Candelaria, Tenerife

  € 129,000

  Shtëpi e bukur shpellë plazhi për shitje në Playa Viuda, Candelaria, Tenerife e Jugut. Vend i përkryer i qetë për t'u çlodhur. Qasje shumë e mirë në autostradën TF-1 ...

  • 3
  • 2
  • 120 m²
  • 100 m²
  • Playa Viuda
  • Condo / Townhome / Row Home, Duplex, Shtëpia
 • Ne shitje! Pricemimi ulur!
  Shtëpi tipike kanarie me pemishte dhe patio në Montañeta!

  La Montañeta, Garachico, Tenerife

  € 37,000

  PER SHITJE: Shtëpi tipike Kanarie në një vend unik të ishullit Tenerife, i rrethuar nga natyra dhe pyll pishe! Shtëpi e përkryer për një ...

  • 120 m²
  • 600 m²
  • Garachico
  • Shtëpia e vendit, Shtëpia
 • Ne shitje!
  Apartament me bollëk Penthouse me pamje të mahnitshme!

  , Los Silos, Tenerife

  € 107,000

  PER SHITJE apartament me penthouse te bollshme ne qender te Los Silos, Tenerife! Apartament i gjerë i rinovuar plotësisht në ndërtimin e vetëm 2 shtëpive. E madhe dhe ...

  • 2
  • 2
  • 100 m²
  • Los Silos
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Shtëpia e vendit me pamje panoramike!

  La Vega, Icod de Los Vinos, Tenerife

  € 59,000

  PER SHITJE: Shtëpia e vendit për të rinovuar në La Vega, Tenerife! Pamje të mahnitshme panoramike të oqeanit dhe Teide! Patio e brendshme komode dhe shumë diskrete. E vjetra ...

  • 160 m²
  • 480 m²