Virtual Tour

Shitet apartament kati përdhes në anën e oqeanit në La Caleta de Interian, Garachico, Tenerife!

Vendndodhja e përsosur vetëm 100 metra larg plazhit në një rrugë banimi të qetë !! Ndërtesa dhe apartamenti janë pothuajse të reja. Gjendje shume e mire!

Apartamenti është i pajisur dhe mobiluar plotësisht. Katër dritare të mëdha me pamje të bukur malore. Parkim publik falas vetëm jashtë derës suaj.

Ka një supermarket të madh dhe stacioni i autobusit vetëm 300 metra larg nga banesa. Restorantet dhe baret shumë të mirë vendorë të peshkut janë brenda 500 metër largësi.

Tarifa shumë të ulëta të komunitetit nën 20 € në muaj.

Mundesi dhe cmim i mrekullueshem !!

video

vend