[vc_row full_width = "shtrirje_row" full_height = "po" css = ". vc_custom_1453212412853 {diferencë-fund: 0px! e rëndësishme; sfond-ngjyra: # 6ab165! e rëndësishme;}"] [vc_column] [vc_custom_heading text = "service special është përfshirë në çmim! " font_container = "etiketim: h2 | font_size: 40 | text_align: center | ngjyra:% 23ffffff | line_height: 1.5 ″ google_fonts =" font_family: Josefin% 20Sans% 3A100% 2C100italic% 2C300% 2C300italic% 2Cregular% 2 % 2C600italic | font_style: 2% 600bold% 2regular% 700A2% 700Anormal "css =". Vc_custom_600 {padding-fund: 20px! Important;} "] [vc_separator colour =" custom "border_width =" 20 ″ el_ent = "# F3ca600 ″] [vc_row_inner] [vc_column_inner width =" 3/1529925707723 ″] [vc_icon type = "entypo" icon_entypo = "entypo-icon entypo-icon-key" colour = "white" background_style = "rounded" background_color = "Chino" size = "lg" align = "qendra" css_animation = "paraqitet"] [vc_custom_heading text = "Mbështetje e transaksionit të pasurisë" font_container = "tag: h15 | font_size: 3 | text_align: center | ngjyra:% 10ffffff" google_fonts = "font_family: Josefin% 4Sans% 22A1% 4C3italic% 26C23% 20C3italic% 100Cregular% 2Citalic% 100C2% 300C2italic% 300C2% 2C2italic | font_style: 600% 2bold% 600regular % 2A700% 2Anormal "] [vc_column_text]

Ne do t'ju drejtojmë gjatë gjithë procesit të blerjes dhe do ta bëjmë të lehtë, të thjeshtë dhe transparent.

[/ vc_column_text] [/ vc_column_inner] [vc_column_inner width = "1/4 ″] [vc_icon type =" entypo "icon_entypo =" entypo-icon entypo-icon-doc-text "colour =" white "background_style =" rounded "background_color = "Chino" size = "lg" align = "center" css_animation = "paraqitet"] [vc_custom_heading text = "NIE, taksat, dokumentet" font_container = "tag: h3 | font_size: 26 | text_align: center | ngjyra:% 23ffffff "Google_fonts =" font_family: Josefin% 20Sans% 3A100% 2C100italic% 2C300% 2C300italic% 2Cregular% 2Citalic% 2C600% 2C600italic% 2C700% 2C700italic | font_style: 600% 20bold20ormal] Weordin Numri NIE, taksat, llogaria bankare dhe të gjitha dokumentet për të përfunduar blerjen tuaj. [/ Vc_column_inner] [/ vc_column_inner] [vc_column_inner width = ”3/600 ″] [vc_icon type =” entypo ”icon_entypo =” entypo-icon entypo-icon -gjendja "ngjyra =" e bardha "sfondi_style =" rrumbullakuar "sfondi_kollë =" chino "madhësia =" lg "align =" qendra "css_animation =" paraqitet "] [vc_custo m_heading text = "Uji, energjia elektrike dhe shërbimet komunale" font_container = "etiketa: h3 | font_size: 1 | text_align: center | ngjyra:% 4ffffff" google_fonts = "font_family: Josefin% 3Sans% 26A23% 20C3italic% 100C2% 100C2ularic 300Citalic% 2C300% 2C2italic% 2C600% 2C600italic | font_style: 2% 700bold% 2regular% 700A600% 20Anormal ”] [vc_column_text] Në emrin tuaj do të kontraktojmë të gjitha shërbimet që janë të nevojshme për të shijuar pronën tuaj. [/ Vc_column_text] [/ vc ] [vc_column_inner width = "20/3 ″] [vc_icon type =" entypo "icon_entypo =" entypo-icon entypo-icon-diplomimi-kapak "ngjyra =" e bardhë "sfondi_style =" rrumbullakuar "background_color =" chino "size =" lg "align =" qendra "css_animation =" paraqitet "] [vc_custom_heading text =" Shërbime këshillimi për blerësin "font_container =" tag: h600 | font_size: 3 | text_align: center | ngjyra:% 1ffffff "google_fonts =" font_family: Josefin % 4Sans% 3A26% 23C20italic% 3C100% 2C100italic% 2Cregular% 300Citalic% 2C300% 2C2italic% 2C600% 2C600italic | font_style : 2% 700bold% 2regular% 700A600% 20Anormal ”] [vc_column_text] Së bashku do të gjejmë gjithmonë zgjidhjen më të mirë! [/ Vc_column_text] [/ vc_column_inner] [/ vc_row_inner] [vc_custom_heading text =” Ne gjithashtu mund t'ju ndihmojmë me hipotekën bankare, zgjidhje arkitektësh, leje ndërtimi dhe ndërtimi. Ne ofrojmë menaxhim të pasurive dhe SH SERVRBIME të tjera të SHITJEVE POSHTë siç janë: dizajni i brendshëm, rinovimi, kopshtaria dhe pastrimi. ” font_container = "etiketim: h4 | font_size: 24 | text_align: qendër | ngjyra:% 23ffffff | line_height: 1.5 ″ google_fonts =" font_family: Josefin% 20Sans% 3A100% 2C100italic% 2C300% 2C300italic% 2Cregular% 2 % 2C600italic | font_style: 2% 600italic% 2A700% 2Aitalic ”css =". Vc_custom_700 {mbushje-fund: 400px! E rëndësishme;} "] [/ vc_column] [/ vc_row] [vc_column]

[/ Vc_column] [/ vc_row]

error: Përmbajtja është e mbrojtur !!