Prona për shitje në Tenerife në jug!

Pronë në shitje në zonën klimatike Jugore të Tenerifës me motin pranverë-verë dhe shumë diell gjatë gjithë vitit!

Shtë e rëndësishme të mos ngatërroni jugun gjeografik të Tenerifës me jugun klimatik!

Në fund ajo që ka vërtet rëndësi është moti! Disa njerëz preferojnë Jugun me diell dhe të thatë, të tjerët më pak me diell, por shumë më të gjelbër në Veri të Tenerife.

Këtu është harta klimatike e ishullit - në fakt është harta e reshjeve. ngjyra e kuqe-portokalli paraqet atë që njerëzit i referohen Tenerife Jugut (ndonjëherë pa e ditur këtë). Gjithashtu ju duhet të merrni parasysh, atë kulm. çdo 100 metra nga temperatura e vijës bregdetare bie me 1ºC, ndërsa ngjiteni në mal.

Siç mund ta shihni ka disa pika të klimës Jugore në veriun gjeografik të ishullit! Për shembull, Santa Cruz dhe Igueste, duke qenë pothuajse pjesën më të veriut të Tenerifës, në të vërtetë kanë mot pranverë-verë gjatë gjithë vitit.

 • Ne shitje!
  Apartament i sapo ndërtuar në El Medano!

  El Medano, Granadilla de Abona Tenerife

  € 252,000

  Apartament i ri me 2 dhoma gjumi, 1 banjo, tarracë dhe kopsht prej 150 metrash në total në kompleksin e ri në El Medano, Tenerife! ...

  • 2
  • 1
  • 150 m²
  • El Medano
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament i rinovuar në Playa De San Juan!

  Playa de San Juan, Guia de Isora Tenerife

  € 135,000

  Apartament 2 + dhoma super e ndritshme në një pjesë të qetë të Playa de San Juan, Tenerife! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne ...

  • 2
  • 1
  • Plazh i San Juan
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament Pranë plazhit Las Teresitas!

  San Andres, Santa Cruz de Tenerife Tenerife

  € 115,000

  Për shitje: Apartament i bollshëm në San Andres, Tenerife! E vendosur në një pjesë të qetë të qytetit në 1 km nga plazhi i famshëm Las Teresitas. E bukur...

  • 3
  • 1
  • 80 m²
  • Las Teresitas
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament i bukur në Los Gigantes!

  Los Gigantes, Santiago del Teide Tenerife

  € 160,000

  Apartament i bukur në Los Gigantes, Tenerife! Pamje panoramike në oqean, shkëmbinjtë dhe marina e Los Gigantes. Vend i përsosur në një të qetë ...

  • 1
  • 1
  • 50 m²
  • Los Gigantes
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Shtëpia Stylish Në Alcalá 50m Nga Oqeani!

  Alcala, Guia de Isora Tenerife

  € 335,000

  Shitet: Shtëpi 4 dhoma gjumi në vatër të Alcala, Guia de Isora, Tenerife! Vendndodhja e përsosur vetëm 50 metra larg oqeanit, disa hapa ...

  • 4
  • 2
  • 150 m²
  • Alcala
  • Shtëpi
 • Ne shitje!
  Apartament ekskluziv i bregdetit me tarracë të mahnitshme!

  Playa de la Arena, Santiago del Teide

  € 199,000

  Shitet apartament ekskluziv i rreshtit të parë të oqeanit në Playa de la Arena, Tenerife! Ndihet sikur jeton në një anije lundrimi. Tarracë është plotësisht ...

  • 1
  • 1
  • 50 m²
  • Playa de la Arena
  • Apartament
  Shtëpi komode me pamje dhe kopsht

  Las Manchas, Santiago del Teide Tenerife

  € 158,000

  PER SHITJE: Shtepi komode ne fshatin e bukur te Las Manchas, Santiago del Teide, Tenerife! Pamje panoramike 360º në oqean, luginë dhe La ...

  • 3
  • 2
  • 90 m²
  • 400 m²
  • Santiago del Teide
  • Shtëpia e vendit, Shtëpia
 • Ne shitje!
  Apartament i bollshëm i Oqeanit në Playa Arena!

  Playa de la Arena, Santiago del Teide Tenerife

  € 132,000

  Apartament i bukur në 50 metra larg oqeanit në Playa de la Arena, Tenerife! Vendndodhja perfekte në pjesën më të mirë të qytetit! Panoramic ...

  • 2
  • 1
  • 69 m²
  • Playa de la Arena
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament me licencë turistike në Arona!

  Arona, Arona Tenerife

  € 79,900

  Shitet apartament me licencë turistike në Arona, Tenerife! Apartamenti përbëhet nga 1 dhomë gjumi, 1 banjo, dhomen e ndjenjes me kuzhinë, oborr spanjol dhe ...

  • 1
  • 1
  • 55 m²
  • Apartament
 • Ne shitje! Pricemimi ulur!
  Shtëpia në Alcalá, Tenerife me Leje Turistike !!

  Alcala, Guia de Isora Tenerife

  € 229,000

  Shitet në Alcala, Tenerife! Shtëpi e bollshme në 3 nivele: Kati i parë: dhomë e gjallë, kuzhinë dhe wc. Kati i parë: 1 dhoma gjumi, 3 me private ...

  • 4
  • 2
  • 180 m²
  • Alcala
  • Condo / Townhome / Shtëpi Row, Shtëpi
 • Ne shitje!
  Penthouse 50m nga Oqeani Në Las Galletas, Arona!

  Las Galletas, Arona Tenerife

  € 82,000

  Apartament për shitje në Las Galletas, Arona, Tenerife. Pamje të mrekullueshme të detit! E vendosur në mënyrë të përsosur pranë plazhit në qendër të qytetit! Pricemimi i pamposhtur! ...

  • 1
  • 45 m²
  • Arona
  • Apartament, Shtëpi nën çati
 • Ne shitje!
  Dupleks me Garazhe, Pishina dhe Pamje të Oqeanit Panoramik!

  Las Caletillas, Candelaria Tenerife

  € 190,000

  PER SHITJE ne Las Caletillas, Candelarias, Tenerife! Dupleks i gjerë me 85m2 tarracë e ndërtuar + 35m me pamje panoramike të oqeanit. Ka një ashensor, garazh ...

  • 2
  • 2
  • 85 m²
  • Candelaria
  • Apartament, Condo / Shtëpi Shtëpi / Row, Duplex
 • Ne shitje!
  Apartamenti ne katin e 10-te me pamje panoramike ne Playa Paraiso!

  Playa Paraiso, Adeje Tenerife

  € 168,000

  Apartament i bukur për shitje në Playa Paraíso, Tenerife para Kafe Hard Rock! Apartamenti ndodhet në Paraíso del Sur ...

  • 1
  • 1
  • 46 m²
  • Adeje
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Shtëpia për të Rivendosur + Tokën me Pamje Në Taucho, Adeje!

  Taucho, Adeje Tenerife

  € 69,000

  • 113 m²
  • 203 m²
  • Adeje
  • Shtëpia e vendit, Shtëpia
 • Ne shitje!
  Finca Me Vreshtat dhe Pamjet e Oqeanit Panoramik!

  Guia de Isora, Guia de Isora Tenerife

  € 99,000

  PER SHITJE: Finça e bukur në Jaral, Guia de Isora, Tenerife! Finca me pamje panoramike të mahnitshme mbi bregdetin nga Adeje tek Los Gigantes! Dy ...

  • 5400 m²
  • Guia de Isora
  • Shtëpia e vendit, Finca, Shtëpia, Kantina
 • Ne shitje!
  Shtëpia e bukur e vendit për Shitje afër Taganana!

  Taganana, Santa Cruz de Tenerife Tenerife

  Bëni një ofertë!

  Shtëpi e bukur fshat në zonën Taganana, Tenerife! 80 sq.m. shtëpi në 800 sq.m. komplot, një dhomë dyshe, një banjo, dhomë të gjallë, kuzhinë e pajisur. Pronës ...

  • 1
  • 1
  • 80 m²
  • 800 m²
  • Taganana
  • Shtëpia e vendit, Finca, Shtëpia
 • Ne shitje!
  Apartament ekonomik pranë plazhit në El Poris!

  El Porís, Arico Tenerife

  € 79,000

  Për Shitje: Një apartament i vogël komod për shitje në El Poris de Abona, Tenerife disa metra larg plazhit dhe shëtitores! Apartamenti eshte ...

  • 1
  • 1
  • 56 m²
  • El Porís
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament i gjerë në Playa De San Juan!

  Playa de San Juan, Guia de Isora Tenerife

  € 229,000

  Apartament për shitje në gjendje shumë të mirë dhe shumë i vendosur në Playa de San Juan, Guia de Isora, Tenerife. Isshtë i mobiluar plotësisht, ...

  • 3
  • 2
  • 80 m²
  • Plazh i San Juan
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament ne Laguna Park I

  Las Americas, Adeje Tenerife

  € 189,000

  Për Shitje: Apartament në Laguna Park I i vendosur në Las Americas (Costa Adeje), Tenerife! 1 dhoma gjumi, 1 banjo, kuzhine e pavarur, kati numër 2, brendësia ...

  • 1
  • 1
  • 60 m²
  • Adeje
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Villa Në Crab Island, Los Gigantes!

  Los Gigantes, Santiago del Teide Tenerife

  € 850,000

  Për shitje: Shtëpi e bollshme me oborr spanjol, pishinë dhe garazh në Crab Island, Los Gignates, Tenerife! Shtëpia përbëhet nga një të gjallë ...

  • 2
  • 2
  • 320 m²
  • Los Gigantes
  • Shtëpia, Vila
 • Ne shitje!
  Dy apartamente me pamje mahnitëse për shkëmbinjtë Los Gigantes!

  Los Gigantes, Santiago del Teide Tenerife

  € 375,000

  Pronë e vendosur në mënyrë perfekte në fund të një rruge të qetë banimi me pamje madhështore për shkëmbinjtë Los Gigantes, Santiago del Teide, Tenerife! Këto dy ...

  • 3
  • 2
  • 155 m²
  • Los Gigantes
  • Apartament, Condo / Shtëpi Shtëpi / Shtëpi Row, Shtëpi
 • Ne shitje!
  Perfectly vendosur apartament në frontin e La Arena Beach!

  Playa de la Arena, Santiago del Teide Tenerife

  € 134,000

  Për Shitje: Apartament në urbanizimin "Tagara", Playa de la Arena, Tenerife! Vendndodhja e përsosur më pak se 100 metra nga plazhi me rërë La Arena! Tarracë me diell ...

  • 1
  • 1
  • 55 m²
  • Playa de la Arena
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament Front Beach në Playa De San Juan!

  Playa de San Juan, Guia de Isora Tenerife

  € 255,000

  PER SHITJE: Një apartament i gjerë dhe modern në bregdet në vatër të Playa de San Juan, Tenerife! Vend ekskluziv direkt para ...

  • 3
  • 2
  • 90 m²
  • Plazh i San Juan
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Rreshti i Parë i Oqeanit të Madh në El Medano!

  El Medano, Granadilla de Abona Tenerife

  € 315,000

  PER SHITJE: Pronë e bukur e bollshme në frontin e oqeanit El Medano, Tenerife! Shtëpi e qytetit tre-katëshe me garazh privat me hyrje të drejtpërdrejtë nga garazhi në ...

  • 3
  • 3
  • 290 m²
  • El Medano
  • Condo / Townhome / Shtëpi Row, Shtëpi
 • Ne shitje!
  Shtëpia e përparme e Oqeanit të gjerë në Punta Negra, Playa De La Arena

  Playa de la Arena, Santiago del Teide Tenerife

  € 685,000

  Shtëpi e bollshme e shkëputur në vetëm 10 metra larg oqeanit. Një nga lagjet më të mira në Tenerife. Pishina e komunitetit. Garazh privat. Dielli nga ...

  • 5
  • 4
  • 240 m²
  • Playa de la Arena
  • Shtëpia, Vila
 • Ne shitje!
  Apartament me pamje nga deti në Palm Mar!

  Palm Mar, Arona Tenerife

  € 199,000

  SHITJE: Apartament në urbanizimin "Flamingo" në Palm-mar, Tenerife! Lokacioni shumë qendror vetëm 450 metra larg detit. Pamje panoramike mbi qytetin ...

  • 2
  • 1
  • Palm-mar
  • Apartament
  Apartament Front Beach në El Medano!

  El Medano, Granadilla de Abona Tenerife

  € 168,000

  Për Shitje: Pronë e shkëlqyeshme para plazhit në El Medano, Tenerife! Rreshti i parë i oqeanit! Pamje mahnitëse panoramike! Apartamenti shitet i mobiluar, dhe nje parkim ...

  • 2
  • 1
  • 58 m²
  • El Medano
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartamenti i kopshtit me pamje nga deti Pranë plazhit La Tejita!

  El Medano, Granadilla de Abona Tenerife

  € 210,000

  PER SHITJE: Një apartament i shkëlqyeshëm me pamje kopsht dhe oqean në El Medano, Tenrife! Apartament 2 dhoma gjumi (10m + 8m) + 1 dhomë pa dritare ...

  • 2
  • 1
  • 122 m²
  • El Medano
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament i bukur në San Isidro!

  San Isidro, Granadilla de Abona Tenerife

  € 79,000

  SHITJE: ndarje në San Isidro, Tenerife e vendosur shumë mirë, në mes të avenida Santa Cruz. Kuzhinë e plotë në gjendje të mirë, një banjo, ...

  • 1
  • 1
  • San Isidro
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament 100m nga Oqeani!

  Puerto de Santiago, Santiago del Teide Tenerife

  € 139,000

  Për shitje: Apartament në Porto Santiago 100 metra nga plazhi. Shtë një apartament i vendosur në katin e parë ku në atë ...

  • 1
  • 1
  • 52 m²
  • Porto de Santiago
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament i Hapur i Plazhit të Hapur 215 sq.m.!

  Radazul, Canderaria Tenerife

  € 440,000

  Për shitje: Apartament i bollshëm dhe luksoz i plazhit në Radazul, Tenerife! Zonë e bukur turistik pranë kryeqytetit të Santa Cruz. Panoramike e mahnitshme ...

  • 5
  • 3
  • 215 m²
  • Candelaria
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament Front Beach - Playa Chica

  Puerto de Santiago, Santiago del Teide Tenerife

  € 137,000

  Për shitje: Apartament para oqeanit afër Playa Chica, Tenerife! Vendosur në mënyrë të vendosur në qendër të qytetit të vjetër në Porto de Santiago! Pamje të mahnitshme për të ...

  • 2
  • 1
  • 70 m²
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartamenti i Rinovuar Në Kanaret Vila, Adeje

  Adeje, Adeje Tenerife

  € 129,000

  Shitet në Kosta Adeje, Tenerife: Apartament i rinovuar së fundmi në "Villas Canarias" pranë qendrës tregtare "Gran Sur". Vend shumë i mirë brenda kompleksit. Low ...

  • 1
  • 1
  • 55 m²
  • Adeje
  • Apartament
  Shtëpia e Shpellës Beachfront, Tenerife në Bregun e Jugut

  Candelaria, Candelaria Tenerife

  € 129,000

  Shtëpi e bukur shpellë plazhi për shitje në Playa Viuda, Candelaria, Tenerife e Jugut. Vend i përkryer i qetë për t'u çlodhur. Qasje shumë e mirë në autostradën TF-1 ...

  • 3
  • 2
  • 120 m²
  • 100 m²
  • Playa Viuda
  • Condo / Townhome / Row Home, Duplex, Shtëpia
 • Ne shitje!
  Apartament 50 metra nga plazhi!

  Candelaria, Candelaria Tenerife

  € 84,500

  Apartament 50 metra larg plazhit në Candelaria !! Vend shumë i mirë dhe kompleks i mirëmbajtur! Në një mjedis të privilegjuar. Kati i 7-të me Ashensor. Terrace. Swimming ...

  • 1
  • 1
  • 40 m²
  • Candelaria
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament Në San Eugenio, Kosta Adeje

  San Eugenio, Adeje Tenerife

  € 129,900

  Apartament për shitje në Costa Adeje, San Eugenio, zona Torviscas Alto në kompleksin e Parkut Caledonia. Apartamenti shitet i mobiluar plotësisht. Dhomen e ndjenjes, 1 dhome gjumi, ...

  • 1
  • 1
  • 60 m²
  • Las Amerika
  • Apartament
  Oqeani Front House + 4 apartamente të lira!

  Taganana, Santa Cruz de Tenerife Tenerife

  € 319,000

  PER SHITJEN Direkt ne OCEAN! Parku rurale Almaciga i Anaga! Ndërtimi me katër shtëpi pushimi + shtëpi e pavarur që merret me qira si shtëpi pushimi ...

  • 180 m²
  • Apartament, Komercial, Shtëpi Vendi, Shtëpi, Investime
 • Ne shitje!
  Shtëpi e madhe e rinovuar në Palm-Mar!

  Palm Mar, Arona Tenerife

  € 550,000

  PER SHITJE: shtepi gjysem e shkeputur e rinovuar komplet. Ndodhet në zonën e banimit të Palm Mar, Arona. Ai përbëhet nga 3 dhoma gjumi të mëdha, një ...

  • 3
  • 2
  • 250 m²
  • 200 m²
  • Palm-mar
  Townhouse 4-katëshe Townhouse 300m Nga La Arena Beach !!

  Playa de la Arena, Santiago del Teide

  € 249,000

  Shtëpi e gjërë e qytetit 4 katëshe për shitje në Playa de la Arena, Tenerife! Vendndodhja e përsosur vetëm 150 metra larg oqeanit dhe 300 metra nga ...

  • 3
  • 4
  • 172 m²
  • Playa de la Arena
  • Apartament, Condo / Shtëpi Shtëpi / Row, Duplex
 • Ne shitje!
  Këndi i Detit të Këndit Apartament në "Olivia Sunset"

  Playa de la Arena, Santiago del Teide

  € 220,000

  Shitet apartament modern në Playa de la Arena, Tenerife. Zona e Los Gigantes. Tarracë e madhe qoshe me pamje nga deti. Kompleks modern me not të madh ...

  • 2
  • 1
  • 65 m²
  • Playa de la Arena
  • Apartament
  Shtëpia e Madhe e Oqeanit me pamje të mrekullueshme !!

  El Porís, Arico Tenerife

  € 279,000

  PER SHITJE: Pronë ekskluzive e bregdetit në qytetin e qetë bregdetar të El Poris, në jug të Tenerife, Ishujt Kanarie, Spanjë! Toponimi "Porís" në ...

  • 5
  • 2
  • 279 m²
  • 140 m²
  • El Porís
  • Shtëpia, Vila
 • Ne shitje!
  Shtëpia 60 metra nga Oqeani Në Alcala !!

  Alcala, Guia de Isora Tenerife

  € 385,000

  PER SHITJE: Pronë e madhe 4-katëshe në Alcala, Guia de Isora, Tenerife! Vendndodhja perfekte vetëm 60 metra larg oqeanit me pamje panoramike !! 3 tarraca, ...

  • 5
  • 3
  • 224 m²
  • 79 m²
  • Alcala
  • Shtëpia, Penthouse
 • Ne shitje! Pricemimi ulur!
  Apartament luksoz në Los Gigantes!

  Los Gigantes, Santiago del Teide Tenerife

  € 139,500

  PER SHITJE: Një apartament i bukur në një kompleks luksoz në Los Gigantes, Tenerife! Dy pishina të mëdha noti dhe xhakuzi! Tarracë e gjërë me pamje nga oqeani! Air ...

  • 1
  • 1
  • 67 m²
  • Apartament
  Apartament i gjerë në qendër të Los Gigantes

  Los Gigantes, Santiago del Teide Tenerife

  € 159,000

  PER SHITJE: Apartament i bollshem ne qender te Los Gigantes, Tenerife! Vend i përsosur drejtpërdrejt në qendër të qytetit, vetëm disa hapa larg ...

  • 2
  • 1
  • 74 m²
  • Los Gigantes
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Penthouse me një tarracë të madhe me pamje panoramike!

  Los Gigantes, Santiago del Teide Tenerife

  € 240,000

  Për Shitje: Pronë e jashtëzakonshme me pamje panoramike të oqeanit në Los Gigantes, Tenerife! Apartamenti ndodhet ne katin e fundit me vetem nje fqinj direkt ....

  • 1
  • 1
  • 94 m²
  • Los Gigantes
 • Ne shitje!
  Apartament Oceanfront me Pishinë

  Playa de la Arena, Santiago del Teide

  € 139,000

  Apartament i rinovuar së fundmi në shitje në Playa de la Arena, Tenerife! Pamja e oqeanit mbi çatitë me pllaka të jep ndjesinë mesdhetare. Mobiluar dhe pajisur plotësisht. Swimming ...

  • 1
  • 1
  • 65 m²
  • Playa de la Arena
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Finca-vilë Pranë Playa De La Arena

  Playa de la Arena, Guia de Isora

  € 645,000

  Për shitje finca e madhe në Cueva de Polvo, afër Playa de la Arena, Los Gigantes, Tenerife. Vendndodhja perfekte. Më shumë se 1,5 hektarë banesë ...

  • 3
  • 2
  • 115 m²
  • 20375 m²
  • Playa de la Arena
  • Finca, Vila
 • Ne shitje!
  Apartament me pamje nga deti në Porto Santiago!

  Puerto de Santiago, Santiago del Teide Tenerife

  € 152,000

  PER SHITJE: Apartament i gjërë me pamje panoramike në Puerto de Santiago, Tenerife! Dy dhoma gjumi dhe salla e madhe e ndenjes! Tarracë e mahnitshme me diell me oqean panoramik ...

  • 2
  • 1
  • Porto de Santiago
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Shtëpi e shkëlqyeshme 150 metra nga plazhi!

  Puerto de Santiago, Santiago del Teide Tenerife

  € 189,000

  PER SHITJE: Pronë e shkëlqyer e bollshme me pamje panoramike nga deti në qytetin e vjetër Puerto de Santiago, Tenerife! Vend i përsosur vetëm 150 metra nga plazhi "Chica" dhe ...

  • 4
  • 1
  • 160 m²
  • 90 m²
  • Playa de la Arena
  • Shtëpia, Penthouse
 • Ne shitje!
  Nice Apartament i mrekullueshëm në plazh Beach + Pishinë!

  Playa de la Arena, Santiago del Teide Tenerife

  € 92,000

  PER SHITJE: Pronë shumë e veçantë në Playa de la Arena, Tenerife! Apartament shumë i bukur dhe komod kompakt vetëm në 100 metra nga La Arena ...

  • 1
  • 1
  • 36 m²
  • Playa de la Arena
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament i madh ne Porto Santiago !!

  Puerto de Santiago, Santiago del Teide Tenerife

  € 132,000

  PER SHITJE: Apartament ne Porto Santiago, Tenerife !! Apartament i bukur në qendër të Porto Santiago. Gjerë dhe funksionale !! Ideale për familjen me fëmijë. Pranë shesh lojërash, ...

  • 3
  • 1
  • 100 m²
  • Porto de Santiago
  • Apartament
 • Me qera
  Penthouse e rinovuar 100% në vendndodhje ekskluzive!

  Playa de la Arena, Santiago del Teide Tenerife

  € 1,600 në muaj

  PER SHITJE: Pronë ekskluzive në Playa de la Arena, Tenerife! Ky është apartamenti me çati më të lartë që qëndron ekskluzivisht në skaj të pa ...

  • 2
  • 1
  • 61 m²
  • Playa de la Arena
  • Apartament, Shtëpi nën çati
 • Ne shitje!
  Apartament luksoz + Pishinë pafundësie në çati !!

  Playa de la Arena, Santiago del Teide Tenerife

  € 325,000

  PER SHITJE: Apartament luksoz me pamje nga deti i oqeanit dhe pishina e komunitetit në Playa de la Arena, Tenerife! Një apartament i gjerë i ndërtuar së fundmi me dy tarraca të mëdha ...

  • 3
  • 2
  • 161 m²
  • Playa de la Arena
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Shtëpia për të rivendosur në qendrën e San Andres!

  San Andres, Santa Cruz de Tenerife Tenerife

  € 105,000

  PER SHITJE: Shtëpi komode në qendër të Diell Andres, Tenerife! Vendndodhja perfekte në një nga rrugët më të mira në qytet. Vetëm 150 ...

  • 2
  • 1
  • 70 m²
  • Las Teresitas
  • Condo / Townhome / Shtëpi Row, Shtëpi
 • Ne shitje!
  Apartament i gjërë Pranë plazhit La Arena!

  Playa de la Arena, Santiago del Teide Tenerife

  € 137,000

  SHITJE: Një apartament i gjerë qoshe pranë plazhit La Arena, Tenerife! Plazhi është vetëm disa minuta larg në këmbë! Pamjet e detit nga dritarja e dhomës së gjumit ...

  • 1
  • 1
  • 70 m²
  • Playa de la Arena
 • Ne shitje!
  Duplex + Bllokoj Garazhin 200 metra larg plazhit!

  Tajao, Arico Tenerife

  € 143,000

  PER SHITJE: Pronë e mahnitshme në San Miguel de Tajao, Tenerife! Vetëm 200 metra larg plazhit, portit të peshkimit dhe restoranteve më të mira të peshkut në ...

  • 2
  • 2
  • 90 m²
  • Tajao
  • Apartament, Condo / Shtëpi Shtëpi / Row, Duplex
  Apartament + Parking 100m nga Oqeani!

  Playa de la Arena, Santiago del Teide Tenerife

  € 147,000

  SHITJE: Apartament + vend parkimi në garazh nëntokësor, Playa de la Arena, Tenerife! Vetëm 100 metra larg oqeanit! Dy minuta në këmbë për të ...

  • 1
  • 1
  • 60 m²
  • Playa de la Arena
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament Centric Me Patio Në Porto De Santiago!

  Puerto de Santiago, Santiago del Teide Tenerife

  € 140,000

  PER SHITJE: Një apartament i bukur në qendër të Porto de Santiago, Tenerife! E vendosur në katin e dytë të një ndërtese të këndshme pranë Lidl dhe ...

  • 2
  • 1
  • 70 m²
  • Porto de Santiago
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Penthouse ekskluzive me bollëk në Los Gigantes

  Los Gigantes, Santiago del Teide

  € 695,000

  Apartament ekskluziv me penthouse për shitje në Los Gigantes, Tenerife. Pamje madhështore panoramike në oqean, shkëmbinjtë Los Gigantes dhe mali Teide! Shumë private dhe ...

  • 3
  • 3
  • 180 m²
  • Los Gigantes
  • Apartament, Shtëpi nën çati
 • Ne shitje!
  Apartament me tarracë të madhe në Kosta Del Silencio!

  Costa del Silencio, Arona Tenerife

  € 158,000

  PER SHITJE: Apartament i gjërë 2 dhoma gjumi në Costa del Silencio, Tenerife! Komuniteti më i mirë në qytet me fusha tenisi, pishina dhe pus ...

  • 2
  • 1
  • 65 m²
  • Costa del Silencio
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament modern dhe i gjerë në Porto De Santiago!

  Puerto de Santiago, Santiago del Teide Tenerife

  € 132,000

  PER SHITJE: Pronë e bollshme dhe moderne në qendër të Puerto de Santiago, Tenerife! Vetëm disa hapa larg nga sheshi, bare, dyqane, supermarkete, ...

  • 2
  • 1
  • 60 m²
  • Porto de Santiago
  • Apartament
 • Ne shitje! Pricemimi ulur!
  Shtëpia e bukur me pamje nga Oqeani Në Guia De Isora!

  Guia de Isora, Guia de Isora Tenerife

  € 195,000

  PER SHITJE: Shtëpi e gjërë dhe e bukur e rreshtave në qendër të Guia de Isora, Tenerife !! Vendndodhja e përsosur në një rrugë të qetë vetëm disa hapa ...

  • 3
  • 2
  • 140 m²
  • Guia de Isora
  • Condo / Townhome / Shtëpi Row, Shtëpi
 • Ne shitje!
  Dy shtëpi + Patio në një ngastër!

  Arguayo, Guia de Isora Tenerife

  € 145,000

  Dy shtëpi në një komplot në Arguayo, afër Santiago del Teide, Tenerife. Vendndodhja është e mahnitshme! Fshati i qetë vetëm 15 minuta larg Los ...

  • 3
  • 2
  • 390 m²
  • 300 m²
  • Arguayo
  • Shtëpi
 • Ne shitje!
  Beachfront Apartament + Garazh Në Candelaria !!!

  Candelaria, Candelaria Tenerife

  € 78,000

  Për Shitje: Apartament komod vetëm 80 metra larg portit dhe plazhit në Candelaria, Tenerife !!! Lokacioni dhe çmimi shumë i mirë në një nga ...

  • 1
  • 1
  • 40 m²
  • Candelaria
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Villa-finca e bukur afër Los Gigantes!

  Los Gigantes, Santiago del Teide

  € 895,000

  Finca për shitje në La Caldera në 5 minuta me makinë nga Los Gignates dhe Playa de la Arena, Tenerife. Shtëpi moderne me pishinë dhe ...

  • 3
  • 2
  • 120 m²
  • 35000 m²
  • Los Gignates
  • Finca, Vila
 • Ne shitje!
  Shtëpia e qytetit për të rinovuar në Santiago Del Teide !!

  Santiago del Teide, Santiago del Teide Tenerife

  € 82,000

  PER SHITJE: Shtëpia e qytetit me oborr spanjol për tu rinovuar në Santiago del Teide, Tenerife !! ID vendndodhjes qendrore në mes të rrugës kryesore në ...

  • 2
  • 1
  • Santiago del Teide
  • Shtëpia e vendit, Shtëpia
 • Ne shitje!
  Apartament luksoz me garazh në Tamaimo!

  Tamaimo, Santiago del Teide Tenerife

  € 153,000

  Për shitje apartament i gjerë luksoz në Tamaimo, Tenerife! Pamje të bukura nga tarraca. Vend parkimi privat në garazhin nëntokësor. Ashensorë. Dhoma shtesë e ruajtjes ...

  • 3
  • 2
  • 90 m²
  • Tamaimo
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Vila Me Pishine Prane Los Gigantes !!

  La Caldera, Santiago del Teide 38683

  € 647,000

  Për shitje vila e madhe e shkëputur me pamje nga oqeani në La Caldera, në rrugën nga Los Gigantes për në Tamaimo. Vend i qetë dhe i bukur pa ...

  • 5
  • 3
  • 420 m²
  • 11000 m²
  • Los Gigantes
  • Vilë
 • Ne shitje!
  Apartament dyfish me pamje nga Oqeani

  Los Gigantes, Santiago del Teide

  € 248,000

  Shitet apartament i bukur me pamje nga shkëmbinjtë oqean dhe Los Gigantes në ndërtimin e kompleksit me pishinë të ndezur. Apartamenti përbëhet nga 2 dhoma gjumi, ...

  • 2
  • 2
  • 100 m²
  • Los Gigantes
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Shtëpia me Verë + Tokë për Shitje Në Taucho !!

  Taucho, Adeje Tenerife

  € 177,000

  PER SHITJE: Pronë e bukur në Taucho, Tenerife! Vend i përkryer për jetesë paqësore ose për qira profesionale! Mundësia për ta kthyer shtëpinë në dy të veçantë ...

  • 165 m²
  • 1582 m²
  • Adeje
  • Shtëpia e vendit, Shtëpia
 • Ne shitje!
  Shtëpia e bukur me Patio Në Arico !!

  Arico, Arico Tenerife

  € 157,000

  PER SHITJE: Pronë e bollshme në Arico Viejo, Tenerife! Shtëpi e bukur e madhe në një vend të bukur! 5 dhoma gjumi, 2 kuzhina, 2 dhoma të gjallë, 3 banjo, ...

  • 5
  • 3
  • 250 m²
  • Arico
  • Shtëpia e vendit, Shtëpia
 • Ne shitje!
  Apartament i gjerë në qendrën e Porto De Santiago!

  Puerto de Santiago, Santiago del Teide Tenerife

  € 150,000

  PER SHITJE: Apartament i bollshem ne qender te Porto de Santiago, Tenerife! 3 dhoma gjumi dhe dhomë e madhe e jetesës me kuzhinë. Tarracë qosheje panoramike. Private ...

  • 3
  • 1
  • 95 m²
  • Porto de Santiago
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Komplot Ndërtimi Urban me Pamje të Oqeanit Pranë Plaza De Tamaimo !!

  Tamaimo, Santiago del Teide Tenerife

  € 87,000

  PER SHITJE: Profet i madh urbane pranë Plaza de Tamaimo, Tenerife! Vendndodhje e përkryer me pamje të oqeanit të kufizuar nga barranco e Tamaimo. Askush nuk do të ndërtojë ...

  • 1200 m²
  • Tamaimo
  • Tokë, parcelë
 • Ne shitje!
  Komplot Ndërtimi Urban me Pamje të Oqeanit Në Tamaimo !!

  Tamaimo, Santiago del Teide Tenerife

  € 68,000

  PER SHITJE: 700 sq.m. pronë në Tamaimo, Tenerife! Komplot 100% i ndërtimeve urbane me pamje panoramike të oqeanit dhe malit! Vendndodhja e përsosur në pjesën e qetë ...

  • 88 m²
  • 683 m²
  • Tamaimo
  • Tokë, parcelë
 • Ne shitje!
  Premisat tregtare në rrugën kryesore për të bashkuar në Tamaimo!

  Tamaimo, Santiago del Teide Tenerife

  € 200,000

  PER SHITJE: Ambiente te bollshme tregtare në qytetin Tamaimo në rrugën kryesore për Teide. Stacioni i autobusit pikërisht përpara zyrës….

  • 180 m²
  • Tamaimo
  • Komercial
 • Ne shitje!
  Apartament me Pishinë 300m Nga Plazhi!

  Las Caletillas, Candelaria Tenerife

  € 210,000

  PER SHITJE: Pronë e madhe vetëm 300 metra larg plazhit me rërë në Las Caletillas, Tenerife!

  • 1
  • 1
  • Candelaria
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament me Pishinë 300m Nga Plazhi Në Las Caletillas!

  Las Caletillas, Candelaria Tenerife

  € 185,000

  PER SHITJE: Pronë e madhe vetëm 300 metra larg plazhit me rërë në Las Caletillas, Tenerife!

  • 1
  • 1
  • Candelaria
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Shtëpia e bollshme në Granadilla De Abona!

  Granadilla de Abona, Granadilla de Abona Tenerife

  € 115,000

  PER SHITJE: Shtëpi e rivendosur së fundmi në Granadilla de Abona, Tenerife! Mundësia për të ndërtuar më shumë kate! Patio e gjerë e brendshme! Shtëpia është gati për të jetuar!

  • 3
  • 1
  • 150 m²
  • 150 m²
  • Granadilla de Abona
  • Shtëpi
 • Ne shitje!
  Apartament i gjërë Bregdetar në El Poris !!

  El Porís, Arico Tenerife

  € 169,000

  PER SHITJE: Pronë e gjërë bregdetare në El Poris, Tenerife! Një apartament i shkëlqyeshëm me pamje nga oqeani vetëm 150 metra larg ujit! Kompleksi i ruajtur mirë me aktivitet ...

  • 2
  • 1
  • 63 m²
  • El Porís
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Shtëpia e Vjetër Koloniale për të Rivendosur Në Qendrën e Aronës !!

  Arona, Arona Tenerife

  € 160,000

  PER SHITJE: Shtëpia e vjetër koloniale për tu rikthyer në qendër të qytetit të vjetër Arona, Tenerife! Vend shumë i mirë në një pjesë të qetë të ...

  • 5
  • 1
  • 300 m²
  • Arona
  • Shtëpia Koloniale, Shtëpia
 • Ne shitje!
  Shtëpi e madhe koloniale + Tokë në Qendrën e Aronës !!

  Arona, Arona Tenerife

  € 242,000

  PER SHITJE: Shtëpi e madhe koloniale për tu rikthyer në qendër të qytetit të vjetër Arona, Tenerife! Vend shumë i mirë në një pjesë të qetë të ...

  • 362 m²
  • 1432 m²
  • Arona
  • Shtëpia Koloniale, Shtëpia
 • Ne shitje!
  Apartament i ri i bollshëm Pranë Playa De San Juan !!

  Agua Dulce, Guia de Isora Tenerife

  € 121,000

  PER SHITJE: Pronë e re e gjerë vetëm 3 minuta larg nga plazhi i Playa de San Juan, Tenerife! Vendndodhja perfekte e një banimi të qetë ...

  • 3
  • 1
  • 75 m²
  • Plazh i San Juan
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament i ri i bollshëm Pranë Playa De San Juan !!

  Agua Dulce, Guia de Isora Tenerife

  € 115,000

  PER SHITJE: Pronë e re e gjerë vetëm 3 minuta larg nga plazhi i Playa de San Juan, Tenerife! Vendndodhja perfekte e një banimi të qetë ...

  • 2
  • 1
  • 70 m²
  • Plazh i San Juan
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament me Big Terrace + Parking ne La Perla !!

  Playa de la Arena, Santiago del Teide Tenerife

  € 249,000

  PER SHITJE: Pronë e bollshme me tarracë të madhe rrethore në Playa de la Arena, Tenerife! E vendosur në mënyrë të përkryer në qendër të Playa de la Arena, ...

  • 2
  • 2
  • 72 m²
  • Playa de la Arena
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament ne Los Abrigos 150m nga Oqeani !!

  Los Abrigos, Granadilla de Abona Tenerife

  € 137,000

  Shitet apartament i bukur në Los Abrigos, Granadilla de Abona, Tenerife! Prona është e vendosur në një rrugë të qetë banimi vetëm 150 metra nga ...

  • 2
  • 1
  • 65 m²
  • Los Abrigos
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament 80 Metra Nga Oqeani Në Porto !!

  Puertito de Guimar, Guimar Tenerife

  € 95,000

  Shitet apartament tre dhoma gjumi në Puertito de Guimar, Tenerife! Apartament i gjerë vetëm 80 metra larg oqeanit dhe 400 metra larg plazhit! ...

  • 3
  • 1
  • Guimar
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Apartament i bukur 200 metra nga plazhi !!

  Las Caletitas, Candelaria Tenerife

  € 132,000

  Shitet apartament në krah të oqeanit në Las Caletitas, Candelaria, Tenerife! Apartament i ri ne gjendje perfekte vetem 200 metra larg plazhit. Pajisur plotësisht, mobiluar dhe ...

  • 2
  • 1
  • 70 m²
  • Candelaria
  • Apartament
 • Ne shitje!
  Shtëpia e bollshme me pamje nga Oqeani Në Candelaria

  Candelaria, Candelaria Tenerife

  € 379,000

  Shitet: Shtëpi e madhe në Candelaria, Tenerife! Vendndodhja e përsosur në një zonë të qetë 200 metra mbi nivelin e detit. Pamje të bukura panoramike për të ...

  • 4
  • 4
  • 400 m²
  • 1000 m²
  • Candelaria
  • Shtëpia e vendit, Shtëpia
 • Ne shitje!
  Zhvillimi i ri: Apartamente me parking privat në Alcala!

  Alcala, Guia de Isora Tenerife

  nga € 142,800

  Për shitje: Zgjedhja e apartamenteve të reja në qendër të qytetit Alcala, Tenerife! Vendndodhja e përsosur në pjesën e qetë të qytetit vetëm në 5 minuta ...

  • 2, 3
  • 2
  • 70 m²